Vasario 24, 2018
Lietuvos šimtmečio proga mama ir dukra pasidalino įspūdingomis nuotraukomis
DOVILĖ ILEVIČIŪTĖ

Besišypsanti mažoji lietuvaitė žingsniuoja nešina krepšiu gėlių. Tarsi ežeras, vilnijantys javai. Rapsų laukas – tokio ryškaus, beveik neoninio geltonumo. Dailiai išpaišytos medinės trobos langinės.

Tokiomis nuotraukomis Lietuvos šimtmečio proga su Londoniete pasidalino Sandra ir jos dukrytė Milana. 

„Šios fotosesijos idėja gimė labai spontaniškai. Pirmuosius dukrytės gyvenimo metus stengiausi ją kuo dažniau įamžinti, kaip ji auga, keičiasi. Taigi, suorganizavome gan nemažai fotosesijų. O vienerių metukų proga norėjau surengti kažką ypatingo, išskirtinio. Tokio, kas jai pačiai būtų gražu, miela pažiūrėti suaugus ir turėtų gilesnę prasmę, primintų apie jos šaknis“, - pasakoja Sandra.

Tautišką kostiumą Sandrą išsinuomavo, o dukrytei teko užsakyti, kad pasiūtų, nes tokių mažų nerasi. Fotosesija vyko Klaipėdos rajone įsikūrusioje etnografinėje kaimo turizmo sodyboje „Gribžė“.

„Tai tikras lietuviškas rojus žemėje. Būtent pamačius šią sodybą kilo mintis, kad Milanytė labai mielai atrodytų su tautiniu kostiumu, - džiaugiasi išradinga mama. - Ji tikriausiai yra mažiausia lietuvaitė, kada nors vilkėjusi tautinį kostiumą, dukrytei tuomet tebuvo metukai ir du mėnesiai. Ši fotosesija mums buvo viena linksmiausių ir įsimintiniausių. Manau nuotraukose atsiskleidžia ir Lietuvos grožis. Juk tikrai - kokia be galo graži yra mūsų Lietuva“.

Nuotraukos - Salwa Photography.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai