Sausio 14, 2016
Aukštesnių už Joną Valančiūną Londone neatsirado

Jono Valančiūno gerbėjams antradienio vakaras Londone tapo tikra švente: garsusis krepšininkas pakvietė į neformalų susitikimą Lietuvos ambasadoje, šmaikščiai atsakinėjo į susirinkusių klausimus ir mielai fotografavosi: kaip matote, aukštesnių už 2.13 metrų ūgio krepšininką neatsirado.

NBA žaidžiantis lietuvis didžiausią įspūdį ir įkvėpimą paliko gerbėjui Ignui, kurio mama Gytė Facebook paskyroje surašė šiuos gražius žodžius:
 
"Kažkada Ignui pasiūliau pradėti lankyti dramos užsiėmimus... Na, pagalvojau, pamaiva tas mano vaikis, būtų proga savirealizacijai, gal atrastų save ir panašiai... Sakau: "Gal būsi ateity, koks garsus aktorius (čia vadinasi - bandžiau sudominti). Na tai net tik kad pažiūrėjo berniukas į mamą, negalinčiu tuo patikėt ir netgi smerkiančiu žvilgsniu, bet dar ir tvirtai, nenuginčijamu tonu pridurė - "Aš būsiu garsus krepšininkas, o ne aktorius..mama!!!"

Ignas su Jonu Valančiūnu. Ignas su Jonu Valančiūnu.

Tai štai.. netikėtas susitikimas su vienu geriausių šių laikų krepšininkų J. Valančiūnu - metų įvykis ir motyvacijos gūsis mano sportininkui!! Ačiū"
 
Po susitikimo ambasadoje dūzgės (arba angliškai after-party) vyko Sophies Steakhouse restorane.

Šįvakar Jonas Valančiūnas su Raptors komanda 20 val.  O2 arenoje susitiks su Orlando Magic. Gerų rungtynių!

Už nuotraukas ir įspūdžius ačiū Andriui Petručenia.

Raktažodžiai: Jonas Valančiūnassportaskrepšinis

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai