Rugsėjo 27, 2019
BLIZGINTI AUTOMOBILIŲ - PAS LIETUVIUS Į NORTHAMPTON

Trylika metų Anglijoje, Northampton mieste gyvenančių DARIAUS ir JOLANTOS TADIJOŠAIČIŲ automobilių detailingo (angl. detailing) TDK DETAILING verslas prasidėjo nuo kavos puoduko. „Darius išpylė kavą šviesiame automobilio salone. Kreipėmės į kelis valymo centrus, išleidome daugybę pinigų, o rezultatas buvo apgailėtinas. Kavos dėmė tik šiek tiek pašviesėjo, po kelių aplankytų valyklų šveitėme patys. Taip ir gimė idėja, mintis, kad mūsų mieste reikia ne greitų, tačiau kokybiškų valymo paslaugų“, - pasakoja Darius.

PRADŽIA

Pora savo verslo idėją visų pirma pristatė dukroms. Kad ir be galo užsiėmusios, studijuojančios universitete ir dirbančios merginos pritarė tėvų sumanymui, pagelbėjo sukurti tinklapį, bendravo su naujais klientais. Verslas automobilių apdailos srityje visai šeimai buvo naujovė ir iššūkis. „Nusipirkome vaną, profesionalų aukšto slėgio karštų garų plovimo prietaisą, siurblį ir pirmyn. Verslo pradžioje automobilius plaudavome prie klientų namų, tačiau kokybiškai atlikti darbą dažnai sukliudydavo angliškas oras. Pasitaikė atvejų kai neužbaigdavome darbo nes netikėtai užklupdavo lietus“, - prisimena TDK Detailing įkūrėjas Darius. 

Pradedantieji verslininkai nusprendė išsinuomoti patalpas ir automobilių restauravimo paslaugų studiją įkurti po stogu. Iš EcoMobile Steam Cleaning persivadino į TDK Detailing. Kompanijos pavadinimas kilo iš vardo, pavardės, tėvavardžio pirmųjų raidžių. Sutuoktiniai savo jėgomis patalpas iš pagrindų suremontavo, perdažė, sutvarkė. Pasak verslininkų, TDK Detailing paslaugos klientus stulbina ir žavi. „Išgauname idealią švarą ir kvapą, lyg automobilis būtų ką tik iš salono“.

NANO TECHNOLOGIJOS

Vien automobilių vidumi verslininkai neapsiribojo. Pora pradėjo domėtis poliravimu, lankė seminarus, kuriuose mokymus vedė detailingo srityje žymūs pasauliniu mastu meistrai, tokie kaip Jason Rose ir Fabrizio Gagliardi. Darius ir Jolanta baigė naujausių technologijų Rupes poliravimo kursus, tapo sertifikuotais specialistais. Nupoliravus visus įbrėžimus ir išgavus veidrodinio spindesio automobilį, reikėjo išmokti grožį užfiksuoti, kad jis klientą džiugintų kuo ilgiau. Verslininkai pradėjo domėtis nano keramikinėmis dangomis, baigė pasaulyje lyderiaujančių kompanijų Ceramic Pro ir Nasiol kursus.

TDK Detailing iki šiol dirba su abiejomis kompanijomis. Iš Nasiol netgi sulaukė pasiūlymo tapti atstovais Anglijoje ir šiandien pardavinėja jų produktus skirtus ne tik automobiliams, bet ir statyboms, namų reikmėms bei laivybai. „Nuolat ieškome detailingo centrų, kurie nori dirbti su kokybiška, profesionalia ir jau mūsų asmeniškai išbandyta nano keramikine danga.

Išties rekomenduojame rinktis nano keramikinę dangą, nes ji apsaugo automobilių dažų sluoksnį nuo išorinių pažeidimų, saulės spindulių, spalvos išblukimo, paukščių išmatų, vabzdžių liekanų, plovimo subraižymų“, - sako D. Tadijošaitis.

KLIENTAI

Į TDK Detailing studiją klientai atvažiuoja ne tik radę skelbimus, bet ir pagal rekomendacijas. Klientai lietuviams meistrams patiki ir tokius prabangius automobilius kaip Lamborghini, Ferrari, McLaren, Maserati. Jiems teko poliruoti ir klasikinius automobilius, tokius kaip Chevrolet Camaro SS350, ASTON Martin DB6, Alfa Romeo ir kt. Pasitaikė ir atvejų, kada Londono gyventojas automobilį įsigijo Northampton’e, nes naują pirkinį iškart norėjo padengti keramikinę nano danga būtent lietuvių įkurtoje automobilių restauravimo studijoje. Pasak Dariaus, dauguma TDK Detailing klientų yra pedantai, vertinantys kokybišką darbą.

KURSAI

Detailingo studijos įkūrėjai profesinius kursus baigė ne tik Anglijoje. PDR meninio lyginimo be dažymo kursus pora lankė Lietuvoje, pas srities meistrą, kompanijos Autobrolis vadovą Alvydą Viknių. Dariaus teigimu TDK Detailing bendradarbiauja tiek su Anglijos, tiek ir Lietuvos detailingo kompanijomis. „Esame labai lankstūs ir atviri bet kokiems verslo pasiūlymams, bendriems projektams. Rengiame poliravimo ir nano keramikinių dangų dengimo kursus. Pas mus galima išbandyti daugybę įvairių poliravimo įrankių ir pajusti jų skirtumus bei privalumus. Taip pat supažindiname su įvairių kompanijų keramikinėm dangom. Šiandieninėje rinkoje yra daugybė kompanijų, siūlančių begalę produktų. Mūsų tikslas - atsirinkti tik tuos įrankius ir produktus, kurie mums leidžia išgauti aukščiausią kokybę. Mielai padedame naujiems detaileriams sutaupyti ir pinigų, ir laiko“.

TDK Detailing
20 Francis Street
NN12NZ Northampton
www.tdkdetailing.co.uk
+ 44 7955 077733
[email protected]
FB @TDKDetailingNorthampton

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai