Balandžio 24, 2019
Lietuvoje išeivių klientų nestokojantis odontologijos klinikų tinklas duris atvėrė ir Londono vakaruose
Rėmėjų straipsnis

Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas CLINIC | DPC Dantų Priežiūros Centras, įsikūręs net 10 skirtingų Lietuvos miestų, neretai sulaukdavo ir atostogoms iš užsienio grįžtančių tautiečių. Augant tokių pacientų skaičiui, buvo nuspręsta atidaryti dar vieną kliniką Anglijoje.

Londone veikiančioje klinikoje teikiamos visos šiuolaikinės burnos priežiūros, protezavimo bei chirurginės paslaugos. Pagalbos gali sulaukti ne tik ūmų danties skausmą pajutę pacientai, bet ir tie, kuriuos jau ilgą laiką kamuoja itin rimtos odontologinės problemos, pavyzdžiui tokios, kaip dantų netekimas.

Lietuvių įkurtas dantų priežiūros centras klientus kviečia į ofisą Vakarų Londone, Fulham rajone. Lietuvių įkurtas dantų priežiūros centras klientus kviečia į ofisą Vakarų Londone, Fulham rajone.

Prarasti dantys – ne tik estetinė problema

Dantys – sveikatos garantas, nes jie yra svarbi virškinimo sistemos dalis. Ir tai tik viena priežasčių, kodėl medikai vienbalsiai pritaria, kad praradus nors vieną dantį ilgai nelaukiant būtina jį atstatyti. Sugedus dantims arba nors vieną jų praradus, netenkame gyvenimo džiaugsmo ir žalojame sveikatą. Varžomės šypsotis, sunkiau mėgautis maistu, atsiranda dar daugiau odontologinių problemų, be to, ilgainiui gali imti silpti organizmas, nes blogiau sukramčius maistą tampa sunkiau įsisavinti reikalingas medžiagas, atsiranda virškinimo sistemos sutrikimų.

Šypsenas kuriančio CLINIC | DPC klinikų tinklo gydytojai odontologai Simonas Bankauskas ir Remigijus Laurinčikas aiškino, kad netekus dantų ir ilgesnį laiką jų neatstatant, mažėja kaulo kiekis, šalia esantys dantys krypsta į defekto pusę, priešais esantys dantys išilgėja. Netekus daugiau dantų, keičiasi ir žmogaus išvaizda – įdumba skruostai, lūpos, dėl to nosis ir smakras atrodo atsikišę, žmogus – vizualiai senesnis. Kenčia ne tik žmogaus išvaizda, sveikata, bet ir savivertė.

Dantis atkurti galima įvairiais būdais, tačiau efektyviausias, patogiausias ir labiausiai tausojantis kitus dantis yra implantacija, kai į žandikaulį įsriegiamas atitinkamo ilgio implantas, prie jo pritvirtinama atrama, o ant jos – individualiai pagaminta karūnėlė.

Į darbą – jau kitą dieną

CLINIC | DPC klinika turi kuo pasigirti – per veiklos dešimtmetį atliko daugiau nei 30 tūkst. implantacijų. Nepaisant implantų populiarumo ir jų naudos, nemažai gyventojų, kuriems tokios odontologinės pagalbos reikėtų nedelsiant jos vis dar vengia ir tą lemia niekuo nepagrįsti mitai.

„Visų pirma, žmones atbaido intervencijos baimė, bijoma pačios procedūros. Tačiau jos metu naudojami nuskausminamieji vaistai, dėl ko ji yra visiškai neskausminga, o pacientai gali jaustis tikrai komfortiškai“, – ramino pašnekovai. Klinikos gydytojai pabrėžia, kad jiems labai svarbi kiekvieno paciento šypsenos istorija – prieš pradėdami gydymą, kruopščiai sukuria ir išsamiai paaiškina sveikimo planą. Bendradarbiavimas su pacientu, jo nuraminimas, procedūros etapų aptarimas – ne mažiau svarbi CLINIC | DPC gydytojų darbo dalis nei pats gydymo procesas.

Gydytojas odontologas R. Laurinčikas pabrėžia, kad pojūčiai po tokios operacijos dažniausiai būna net lengvesni nei po danties šalinimo. Kai kurie pacientai jau kitą dieną gali eiti į darbą.

CLINIC | DPC klinikų tinklo gydytojas odontologas Simonas Bankauskas. CLINIC | DPC klinikų tinklo gydytojas odontologas Simonas Bankauskas.

To paties vizito metu

Taupant pacientų laiką ir tausojant jų sveikatą siūloma vienmomentė implantacija, vykstanti to paties vizito metu iš karto po danties pašalinimo ir netekimo.

„Jos pranašumas – maksimaliai išsaugomas dantenų ir kaulo kiekis, sumažėja chirurginių procedūrų skaičius, išvengiama kitų dantų padėties pokyčių, lengviau atkuriama natūrali estetika bei dažnai išvengiama kaulo priauginimo procedūrų. Ji rekomenduojama, kai dantį dėl tam tikrų priežasčių reikia šalinti ar jo netekus, kai vėliau bus planuojama jį atkurti, arba kai dantis yra matomas pacientui šypsantis“, – aiškino gydytojas odontologas R.Laurinčikas.

CLINIC | DPC dantų priežiūros centras, įsikūręs ne tik 10 skirtingų Lietuvos miestų, bet ir Londone. CLINIC | DPC dantų priežiūros centras, įsikūręs ne tik 10 skirtingų Lietuvos miestų, bet ir Londone.

Efektyviausi dantų atkūrimo metodai

Kiekvienas pacientas ir jo gydymas – tarsi graži istorija. Kokią geriausią išeitį šiuolaikinė odontologija siūlo pacientams, kurių didžioji žandikaulio dalis ar visas žandikaulis yra bedantis? Tokiais atvejais rekomenduojamas „visi ant keturių“ metodas. Anksčiau tokiems pacientams tradiciškai buvo siūlomi išimamieji protezai, kurie sukelia daug keblumų. Taikant šią metodiką vieno žandikaulio dantims visiškai atkurti vietoj tradiciškai sriegiamų 6-8 implantų naudojami tik 4.

Kartais, dėl polinkio į alergijas ar lėtines ligas, žmogaus organizmas yra linkęs implantus atmesti. Tačiau šiandien, turintiems jautrią imuninę sistemą ir norintiems atkurti sveiką šypseną yra sukurti specialūs implantai! Naujosios kartos cirkonio implantai – vienas saugiausių, patikimiausių ir ilgiausiai tarnaujančių dantų atkūrimo metodų. Vienas pagrindinių cirkonio implantų privalumų yra tai, kad jie į organizmą neišskiria jokių dalelių, galinčių sukelti alergiją.

Kiekviena šypsena turi savo istoriją, o mūsų tikslas ją atskleisti. Vieni pacientai itin jautrūs skausmui, kiti – galbūt linkę į alergijas. Kiekvieno dantų būklė ir situacija taip pat skirtinga, tačiau tikrai visi gali vėl plačiai šypsotis. Atsižvelgdami į kiekvieno individualią situaciją, esame pasirengę ir sugebame padėti atkurti tinkamą dantų būklę. Mes – už drąsias, atviras pasauliui, kupinas pasitikėjimo šypsenas. Juk kiekviena šypsena turi istoriją!

Pacientų CLINIC | DPC Dental Pro Care laukia ne tik 10 Lietuvos miestų, bet ir Londone, Fulham rajone, 775 Fulham road SW6 5HA adresu įsikūrusioje klinikoje.

Daugiau informacijos rasite tinklapyje: www.dentalprocare.co.uk.

Raktažodžiai: Odontologija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai