Rugpjūčio 12, 2013
Anželika Liauškaitė
JULIJA KASPARAVIČIŪTĖ 1
Foto autorė: Jurgita Venckutė.

Rankinėje
Mano rankinėje visada yra rankų kremas Rasa, neutralaus atspalvio rožinis Dior lūpų blizgis ir Celine akiniai nuo saulės, jų niekada nepamirštu, nes vairuoju. O ir šiaip akiniai nuo saulės yra mėgstamiausias mano aksesuaras gelbstintis net tada, kai tenka kur nors išskubėti be menkiausio makiažo. Stengiuos niekada nepamiršti knygos arba žurnalo jei žinau, kad turėsiu trumpą pertraukėlę. Rinkdamasi rankinę visada atkreipiu dėmesį į tai, jog joje privalo tilpti Elle ir Valstybės žurnalai.

Londone <3
Mėgstamiausia vieta Londone yra Sadler's Wells šokių teatras (Roseberry Avenue, EC1R 4TN). Modernaus šokio spektaklį stengiuos  įterpti į savo prioritetų sąrašą, kai lankausi Londone. Dažnai einu viena, nes paprastą dieną draugai nespėja baigti savo darbų, tad susitinkame jau po to kai esu prisipildžiusi įspūdžių ir emocijų - galiu plepėti nesustodama. Šiame teatre dirba daug talentingų kūrėjų, o repertuare netrūksta gastrolių iš įvairių pasaulio šalių. Be to, bilietų kainos yra labai lanksčios ir visiems prieinamos.

Lietuvoje <3
Labai mėgstu lankytis lietuviškame teatre, operoje, myliu Vilniaus senamiestį jame visada randu progą pasivaikščioti ir susitikti su draugėmis, užsukti į jaukius restoranėlius, vynynes ar kibinų kavinukę centre. Kai grįžtų į Klaipėdą apsilankau bare Centro Laikraštis (Manto g. 4, Klaipėda) savo mėgstamo migdolinio pyrago bei be jokių išimčių keliuosi keltu pasivaikščioti į Smiltynės pajūrį, juk tai nuostabi vieta ir jos grožis negali neužgniaužti kvapo nei vasarą, nei žiemą. 

Laisvalaikis 
Mano laisvalaikis kaip antra darbo dienos dalis. Keliuosi anksti ryte, kad spėčiau paskaityti mėgstamus leidinius prie puodelio kavos, dažnai dar kažką parašyti, būtinai prabėgti krosą šalia esančiame parke, suplanuoti savaitgalio išvyką, kad ja pradžiugintume savo mažą šuniuką bei prieš ją spėti pagaminti ypatingus pusryčius, kai su draugu pagaliau galime jais neskubėdami pasilepinti ir atsikvėpti po įtemptos savaitės darbų.   Įsimintiniausios atostogos Sunku išskirti kažkokias vieninteles atostogas, jos visos buvo ypatingos, nesvarbu ar teko keliauti susispaudus į studentišką biudžetą ar leisti sau apsistoti nuostabiose vietose ir vakarieniauti geriausiai įvertintuose restoranuose. Kai keliaudavau su draugėmis kelionės buvo pilnos nuotykių ir atsitiktinumų, o dabar kai keliaujame su draugu jos būna ypatingos ir mielos, jaučiuosi ypač lepinama ir mylima, nes galime netrukdomi visą laiką skirti tik vienas kitam. Man išties patiko Paryžius, prancūziškos Rivieros pajūris, taip pat sunku pamiršti Briugės miestelio Belgijoje jaukumą ir daugybę čia esančių šokolado krautuvėlių. Aš niekaip negalėjau atsistebėt jų gausa, bei juose gaminamo šokolado skoniu ir formomis. 

Namai
Mano namai yra netoli jaukaus, didžiulio parko, tad netrukdoma galiu išbėgti kroso tiek po darbo, tiek anksti ryte. Nemanau, kad mūsų erdvė kažkuo perpildyta stengiamės jos neperkrauti. Svarbiausia, kad man atsikrausčius joje atsirado vietos Audrey Hepburn paveikslui, kuris nė kiek nesutrukdė The Beatles fotonuotraukai šalia plokštelių grotuvo. Centrinė vieta mūsų namuose yra virtuvė, kuri neatskirta nuo svetainės, čia aš gaminu vakarienes ir rašau, nes mėgstu didžiulį langą pro kurį matau sodą ir girdžiu paukščių čiulbėjimą, tai leidžia atsipalaiduoti ir kai reikia pasijusti visiškai vienai.

 

Stilius
Stengiuos per daug neįsijausti į šopinimasį ir rinktis tik tai, ką žinau tikrai dėvėsiu, tai kas atspindi mano stilių. Mėgstu klasikinius iš mados neišeinančius siluetus ir juos pagyvinu kažkuo savitu, laisvu, atspindinčiu mano būdą ir nuotaiką. Labiausiai patinka prancūziškas stilius, nes jis toks elegantiškas, rafinuotas ir tuo pačių magnetizuojančiai seksualus - iki pat paskutinės siūlės ar plaukų sruogos kritimo. Pirkdama drabužius laikausi principo, kad populiarių drabužių parduotuvių ženklai, siūlantis gerą kainą puikiai dera su išskirtiniais, geresnės kokybės gaminiais, todėl dažnai maišau H&M, Zara, Mango su savo mėgstamais Whistles, Hobbs, Jeager bei Reiss, pastarųjų stengiuos įsigyti išpardavimų metu. Savo drabužinėje turiu Chanel, tačiau tais daiktais puošiuosi tik išskirtiniais vakarais.   

Kvepalai
Kol kas mano mėgstamiausi kvepalai yra Miss Dior Cherie ir Chanel Coco Mademoiselle. Pasikvėpinusi šiais kvepalais jaučiuosi savimi ir neįsivaizduoju koks kitas kvapas galėtų taip tikti. Mano draugės vis dar stebisi kaip aš galiu tiek ilgai naudoti tą patį jų buteliuką, tačiau tiesa ta, jog mėgstu pasikvėpinti tik riešus ir kaklo sritį prie ausų galiukų.   

Grožis/Sveikata 
Stengiuos sveikai maitintis, kvailai be priežasties nepersivalgyti, kasdien darau mankštą, sportuoju, nes tai man teikia didžiulį malonumą. Gyvenime stengiuos šypsotis, būti optimistiška ir maloni aplinkiniams, nes manau, kad gera nuotaika padeda ne mažiau žaviau atrodyti, nei kuklaus kasdienio pasigražinimo ritualas prie veidrodžio.

Užrašų knygutėje
Iš Lietuvos visada parsivežu Rasos kūno odą stangrinančias priemones su jūros dumbliais. o draugėms Lietuvoje visada rekomenduoju Anne French Deep Cleansing Milk valomąjį veido pienelį. Apie šį pienelį sužinojau skaitydama vieną aktorės interviu, jis nebrangus, bet nenusileidžia savo kokybe, net daug prabangesnėms kosmetikos kompanijoms, jo nekeičiu jau keletą metų.  

Knyga
Manau turėčiau nors kartą nepasikuklinti ir parekomenduoti bent jau peržvelgti mano knygos pirmuosius puslapius, nes gali labai suintriguoti tiek jos laisvas, nuoširdus ir seksualus stilius, o vėliau ir patys veikėjų likimai. Šiuo metu aš neskaitau kažkokios labai intelektualios literatūros, tad negaliu parekomenduoti sukrečiančios knygos, jomis niekada labai nesižaviu. Paskutinė knyga sujaudinusi mane iki ašarų buvo Medisono grafystės tiltai, kurią atsitiktinai nusipirkau oro uosto knygyne. Na, o artimiausiu metu aš dar kartą skaitysiu Nukarūnuotus karalius, nes beprotiškai nekantrauju pamatyti jos galutinį rezultatą, juk per paskutinius mėnesius buvo atlikta tiek daug pataisymų, įdėta kruopštaus mano ir redaktorės darbo.

Muzikos grotuve
Neįsivaizduoju savo ryto be Stereophonics. Nesu didžiulė melomanė, tačiau ši grupė tapo mano didžiausiu atradimu Anglijoje, jos dainos įkvepia. Ryte vairuodama į darbą dažnai sau dainuoju Rewind. Taip pat mėgstu Sade kūrybą ir Lana Del Rey, nes jos jausmingos ir moteriškos.

Kino filmas
Rekomenduoju pažiūrėti Nimfomanės užrašus originalo kalba su subtitrais. Labai stilingas, erotiškas, jausmingas ir moteriškas filmas. Namuose turiu Audrey Hepburn knygų ir filmų kolekciją, tiems kuriems patiko Breakfast At Tiffany's idėja ir stilius turėtų patikti, o galbūt net dar labiau sužavėti Two For The Road. Tai nuotaikingas, spalvingas, tingaus sekmadienio popietės filmas, kai valgomi vėlyvi pusryčiai ir nesinori nieko rimto.

Credo
Viską ką darau gyvenime, darau nuoširdžiai, su polėkiu, užsidegimu, meile, entuziazmu, drąsiai. Kartais tai darau tyliai, bet visada užtikrintai ir kai siekiu tikslo, būtinai tai darau ne šimtu, bet šimtu dešimt procentų.

Save lepinu
Stengiuos pasilepinti gardžiais vėlyvais sekmadienio pusryčiais ir šokoladu.

Palinkėjimas
Nesustoti savo kelyje, tikėti savo jėgomis bei idėjomis, siekti sėkmės darbe, kūryboje, studijose ir susikurti mylima aplinką, kuri įkvėptų rytojui, nes jis visada pilnas netikėtumų ir staigmenų. Netikiu, kad gyvenime yra tik dvi spalvos – juoda ir balta. Visiems linkiu matyti daugiau jo spalvų ir ypač šviesių.  

Trumpai  
~ Dievinu..... šokoladą, vyną, meilę, aistrą ir laisvę.
~ Nemėgstu... netolerantiškų, apsimetėlių ir pavydžių žmonių.
~ Norėčiau turėti… antrą gyvenimą.
~ Svajoju, kad.... mano artimieji ir aš gyventume laimingi ir sveiki.
~ Paskutinį kartą juokiausi....  greičiausiai prieš penkias minutes.
~ Labiausiai nusivyliau... apie tai galima perskaityti „Nukarūnuotuose Karaliuose“.
~ Diena prasideda nuo.... mankštos ir pačios išspaustų greipfruto sulčių.
~ Negaliu atsikratyti įpročio... kavai.
~ Kai lyja… skaitau, rašau arba žiūriu filmą.
~ Dabar skaitau...  Elle žurnalą.
~ Lietuvoje būtinai aplankau... draugus ir artimuosius, kurių labiausiai pasiilgau.
~ Namų nepalieku be... talpios rankinės, akinių nuo saulės arba skėčio. 
~ Namai man.... vieta, kurioje esu mylima ir visada laukiama.

 Interviu su Anželika apie knygą ir gyvenimą skaitykite čia >>>>>>>>>>  

Raktažodžiai: Rankinukas

Straipsnio komentarai

 • Sakote, kad nemėgstate netolerantiškų, pavydžių raketų, bet tolerantiškomis raketomis arba "bombačkomis" galite apmėtyti bet ką, tiesa? Tik iš kur imate tiek drąsos ir įkvėpimo, jei ne paslaptis, gal iš dėdės Viniuko?
  1. Borgia // Rugsėjo 20, 2013 // 06:02
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Sakote, kad nemėgstate netolerantiškų, pavydžių raketų, bet tolerantiškomis raketomis arba "bombačkomis" galite apmėtyti bet ką, tiesa? Tik iš kur imate tiek drąsos ir įkvėpimo, jei ne paslaptis, gal iš dėdės Viniuko?
  1. Borgia // Rugsėjo 20, 2013 // 06:02
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Sakote, kad nemėgstate netolerantiškų, pavydžių raketų, bet tolerantiškomis raketomis arba "bombačkomis" galite apmėtyti bet ką, tiesa? Tik iš kur imate tiek drąsos ir įkvėpimo, jei ne paslaptis, gal iš dėdės Viniuko?
  1. Borgia // Rugsėjo 20, 2013 // 06:02
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
Tokių komentarų nerasta