Kovo 11, 2019
Anglijos Lietuviai švenčia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines
DOVILĖ ILEVIČIŪTĖTekstas: DOVILĖ ILEVIČIŪTĖ

Kovo 11-osios proga į Welbeck pokylių salę švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinių praėjusį sekmadienį rinkosi ne tik vietinė Nottingham'o lietuvių bendruomenė, bet ir svečiai iš Birmingham'o, Londono, kitų Anglijos miestų ir Lietuvos. Šventę organizavo Lietuvių Katalikų Centras „Židinys“.

Prieš iškilmingus pietus Nottingham’o katedroje Šv. mišias už Lietuvos laisvę aukojo kun. Dr. Andrius Šidlauskas iš Marijampolės. Japonijos fleitininkė prof. Machiko Takahashi atliko J. S. Bacho kūrinį.

Į Nottingham’ą taip pat atvyko profesorius Liudas Mažylis, suradęs nutarimo dėl Lietuvos Vasario 16-osios Nepriklausomybės paskelbimo originalą. Susirinkusiuosius sveikino šventės organizatorius, Nottingham’o lietuvių katalikų centro vadovas Dr. Darius Furmonavičius, diplomatas Vygaudas Ušackas, Europos parlamento narys Rupert Matthews.

Renginio akimirkos:

Japonijos fleitininkė prof. Machiko Takahashi. Japonijos fleitininkė prof. Machiko Takahashi.
Diplomatas Vygaudas Ušackas ir socialinių medijų žvaigžde tapęs Jeffrey Long. Prieš dvejus metus tuomet 86-erių karo veteranas pasišovė nukeliauti 100 mylių labdaros tikslas. Jo ryžtas sužavėjo interneto pasaulį ir jo dėka Britanijos karališkajam legionui paaukota daugiau nei £120 000. Diplomatas Vygaudas Ušackas ir socialinių medijų žvaigžde tapęs Jeffrey Long. Prieš dvejus metus tuomet 86-erių karo veteranas pasišovė nukeliauti 100 mylių labdaros tikslas. Jo ryžtas sužavėjo interneto pasaulį ir jo dėka Britanijos karališkajam legionui paaukota daugiau nei £120 000.
Iš kairės: Nottingham’o lietuvių katalikų centro vadovas Dr. Darius Furmonavičius, Londonietės redaktorė Dovilė Ilevičiūtė, Londonietės pardavimų vadovė Lina Sutton ir ir socialinių medijų žvaigžde tapęs Jeffrey Long. Prieš dvejus metus tuomet 86-erių karo veteranas pasišovė nukeliauti 100 mylių labdaros tikslas. Jo ryžtas sužavėjo interneto pasaulį ir jo dėka Britanijos karališkajam legionui paaukota daugiau nei £120 000. Iš kairės: Nottingham’o lietuvių katalikų centro vadovas Dr. Darius Furmonavičius, Londonietės redaktorė Dovilė Ilevičiūtė, Londonietės pardavimų vadovė Lina Sutton ir ir socialinių medijų žvaigžde tapęs Jeffrey Long. Prieš dvejus metus tuomet 86-erių karo veteranas pasišovė nukeliauti 100 mylių labdaros tikslas. Jo ryžtas sužavėjo interneto pasaulį ir jo dėka Britanijos karališkajam legionui paaukota daugiau nei £120 000.
Profesorius Liudas Mažylis ir Londonietės pardavimų vadovė Lina Sutton. Profesorius Liudas Mažylis ir Londonietės pardavimų vadovė Lina Sutton.
Londonietės pardavimų vadovė Lina Sutton ir socialinių medijų žvaigžde tapęs Jeffrey Long. Prieš dvejus metus tuomet 86-erių karo veteranas pasišovė nukeliauti 100 mylių labdaros tikslas. Jo ryžtas sužavėjo interneto pasaulį ir jo dėka Britanijos karališkajam legionui paaukota daugiau nei £120 000. Londonietės pardavimų vadovė Lina Sutton ir socialinių medijų žvaigžde tapęs Jeffrey Long. Prieš dvejus metus tuomet 86-erių karo veteranas pasišovė nukeliauti 100 mylių labdaros tikslas. Jo ryžtas sužavėjo interneto pasaulį ir jo dėka Britanijos karališkajam legionui paaukota daugiau nei £120 000.
Lina Sutton ir un. Dr. Andrius Šidlauskas. Lina Sutton ir un. Dr. Andrius Šidlauskas.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai