Lapkričio 13, 2018
Verslas Anglijoje: lietuviai ir svečiai dalinosi verslo kontaktais
Iš kairės: renginyje pranešimus skaitė būsto paskolas tekiančios kompanijos Yorkshire Financial Consultancy atstovas Tom Dreiseitel su kolega, Londonietės įkūrėja Dovilė Ilevičiūtė, DH Accounts & Legal vadovai Petr ir Diana Hurta, vertimų biuro AirV Ltd direktorė Evelina Grigonė.

Bernelių Užeigoje Londone įvyko jau tradicija tapęs DH Accounts & Legal organizuotas verslo kontaktų renginys, kuriame susirinko lietuviai verslininkai ar dar tik planuojantys pradėti savo nuosavą veiklą.

Į renginį atvyko įvairiausių veiklos sričių atstovai – statybų, inžinerijos, internetinių ir išmaniųjų technologijų, grožio, sveikatos, medicinos, mados. Renginio dalyviai išsinešė ne tik naudingų DHAL atstovų patarimų kaip auginti verslą, tvarkyti finansinius reikalus, bet ir užmezgė naujų pažinčių, draugysčių, apsikeitė verslo kontaktais. 

Pranešimus verslo seminare skaitė įvairių sričių profesionalai. DH Accounts & Legal įkūrėja Diana Hurta susirinkusiems išvardino 10 punktų į ką būtina atkreipti dėmesį, planuojant pradėti verslą Anglijoje. Ji taip pat kalbėjo apie verslo administravimą ir apskaitą. DH Accounts & Legal rinkodaros vadovas Petr Hurta pasidalino patarimais apie verslo finansavimą. Renginio svečias, būsto paskolas tekiančios kompanijos Yorkshire Financial Consultancy atstovas Tom Dreiseitel apžvelgė verslo hipoteką ir draudimą. Londonietės įkūrėja ir redaktorė Dovilė Ilevičiūtė pabrėžė istorijų galią šiandienos versle. Vertimų biuro AirV Ltd direktorė Evelina Grigonė atskleidė teisinių dokumentų svarbą.

Pasak Dianos Hurtos, renginys jau tapo tradicija. Lietuvių verslo kontaktų užmezgimo dienas Londone planuojame organizuoti ir toliau.

Akimirkos iš renginio (nuotraukų autorė Ingrida Veiverytė):

Renginio svečias, būsto paskolas tekiančios kompanijos Yorkshire Financial Consultancy atstovas Tom Dreiseitel (kairėje) su kolega. Renginio svečias, būsto paskolas tekiančios kompanijos Yorkshire Financial Consultancy atstovas Tom Dreiseitel (kairėje) su kolega.
Architektė Vaida Morkūnaitė. Architektė Vaida Morkūnaitė.
Marketingo specialistas, kalbėjimo meno mokytojas Vytautas Obelevičius. Marketingo specialistas, kalbėjimo meno mokytojas Vytautas Obelevičius.
Renginio akimirkos. Renginio akimirkos.
Renginio akimirkos. Renginio akimirkos.
Renginio akimirkos. Renginio akimirkos.
Renginio akimirkos. Renginio akimirkos.
Buhalterė Alma Vitkutė. Buhalterė Alma Vitkutė.
Renginio akimirkos. Renginio akimirkos.
Renginio akimirkos. Renginio akimirkos.
Renginio akimirkos. Renginio akimirkos.
Projekto My First Million sumanytojas Ruslanas Šiaulianskas (k.) ir nekilnojamojo turto brokeris Darius Kamandieris. Projekto My First Million sumanytojas Ruslanas Šiaulianskas (k.) ir nekilnojamojo turto brokeris Darius Kamandieris.
Renginio akimirkos. Renginio akimirkos.
Kalbėjimo meno specialistas Vytautas Obelevičius su renginio dalyve. Kalbėjimo meno specialistas Vytautas Obelevičius su renginio dalyve.
Renginio akimirkos. Renginio akimirkos.
Iš kairės: būsto paskolas tekiančios kompanijos Yorkshire Financial Consultancy atstovas Tom Dreiseitel su kolega, Londonietės įkūrėja Dovilė Ilevičiūtė, DH Accounts & Legal vadovai Petr ir Diana Hurta, vertimų biuro AirV Ltd direktorė Evelina Grigonė. Iš kairės: būsto paskolas tekiančios kompanijos Yorkshire Financial Consultancy atstovas Tom Dreiseitel su kolega, Londonietės įkūrėja Dovilė Ilevičiūtė, DH Accounts & Legal vadovai Petr ir Diana Hurta, vertimų biuro AirV Ltd direktorė Evelina Grigonė.
Buhalterinės kompanijos DH Accounts & Legal vadovai Diana ir Petr Hurta. Buhalterinės kompanijos DH Accounts & Legal vadovai Diana ir Petr Hurta.
Dream Team Interior įkūrėjai Žydrė ir Dainius Skerevičiai su renginio organizatore Diana Hurta. Dream Team Interior įkūrėjai Žydrė ir Dainius Skerevičiai su renginio organizatore Diana Hurta.
Iš dešinės: iš Milton Keynes atvykusi proginių suknelių ir drabužių dizainerė ir siuvėja, kompanijos Kristina Maya įkūrėja Kristina Majauskienė, krepšius ir rankines nerianti Sandra Meškienė, renginio organizatorė Diana Hurta ir viešnios. Iš dešinės: iš Milton Keynes atvykusi proginių suknelių ir drabužių dizainerė ir siuvėja, kompanijos Kristina Maya įkūrėja Kristina Majauskienė, krepšius ir rankines nerianti Sandra Meškienė, renginio organizatorė Diana Hurta ir viešnios.
Iš dešinės: odontologijos klinikų tinklo Clinic DPC marketingo projetų vadovė Paulina Baltrukevičiūtė, natūralios kosmetikos linijos EE's Cosmetics gamintoja Egidija Bailie, DH Account & Legal vadovė Diana Hurta, architektė Vaida Morkūnaitė, dviračių parduotuvės Londone Cyclopolis Bicycle Shop administratorė Eglė Pukaitė. Iš dešinės: odontologijos klinikų tinklo Clinic DPC marketingo projetų vadovė Paulina Baltrukevičiūtė, natūralios kosmetikos linijos EE's Cosmetics gamintoja Egidija Bailie, DH Account & Legal vadovė Diana Hurta, architektė Vaida Morkūnaitė, dviračių parduotuvės Londone Cyclopolis Bicycle Shop administratorė Eglė Pukaitė.
Dviračių parduotuvės Londone Cyclopolis Bicycle Shop administratorė Eglė Pukaitė (k.) ir architektė Vaida Morkūnaitė. Dviračių parduotuvės Londone Cyclopolis Bicycle Shop administratorė Eglė Pukaitė (k.) ir architektė Vaida Morkūnaitė.
Odontologijos klinikų tinklo Clinic DPC marketingo projetų vadovė Paulina Baltrukevičiūtė (d.) ir natūralios kosmetikos linijos EE's Cosmetics gamintoja Egidija Bailie. Odontologijos klinikų tinklo Clinic DPC marketingo projetų vadovė Paulina Baltrukevičiūtė (d.) ir natūralios kosmetikos linijos EE's Cosmetics gamintoja Egidija Bailie.
Kompanijos Surbiton Glass vadovas Andrius Lazauskas su šeima. Kompanijos Surbiton Glass vadovas Andrius Lazauskas su šeima.
Vertimų biuro AirV Ltd direktorė Evelina Grigonė su vyru. Vertimų biuro AirV Ltd direktorė Evelina Grigonė su vyru.
Bernelių Užeigos vadovas Aivaras ir Diana Hurta. Bernelių Užeigos vadovas Aivaras ir Diana Hurta.
Iš kairės: Remigijus Gotautas (Manttex UK), psichologė Rita Milinavičienė, MONEJ aksesuarų vyrams sumanytoja Vilma Matulevičienė ir renginio svečias. Iš kairės: Remigijus Gotautas (Manttex UK), psichologė Rita Milinavičienė, MONEJ aksesuarų vyrams sumanytoja Vilma Matulevičienė ir renginio svečias.
Automobilių apdailos kompanijos TDK Detailing savininkai Jolanta ir Darius. Automobilių apdailos kompanijos TDK Detailing savininkai Jolanta ir Darius.
Kompanijos MoneyTo Money Transfer marketingo ir pardavimų vadovas Eugen Stanciu. Kompanijos MoneyTo Money Transfer marketingo ir pardavimų vadovas Eugen Stanciu.
Iš kairės: Londonietės įkūrėja Dovilė Ilevičiūtė, DH Account & Legal vadovė Diana Hurta ir  vertimų biuro AirV Ltd direktorė Evelina Grigonė. Iš kairės: Londonietės įkūrėja Dovilė Ilevičiūtė, DH Account & Legal vadovė Diana Hurta ir vertimų biuro AirV Ltd direktorė Evelina Grigonė.
Kompanijos Yorkshire Financial Consultancy atstovas Tom Dreiseitel (d.) su kolegomis. Kompanijos Yorkshire Financial Consultancy atstovas Tom Dreiseitel (d.) su kolegomis.
Bernelių Užeigos kolektyvas. Bernelių Užeigos kolektyvas.
Jays Couriers bendrasavininkas ir Booking Couriers įkūrėjas bei direktorius Aurimas Kiselis. Jays Couriers bendrasavininkas ir Booking Couriers įkūrėjas bei direktorius Aurimas Kiselis.
Verslo ir finansų konsultantė Laura Budrienė (d.) ir renginio viešnia. Verslo ir finansų konsultantė Laura Budrienė (d.) ir renginio viešnia.
Verslo ir finansų konsultantė Laura Budrienė ir Irmantas Jurgutis. Verslo ir finansų konsultantė Laura Budrienė ir Irmantas Jurgutis.
Išmaniųjų namų, namų technologijų specialistas, kompanijos Smart Services and Business Solutions direktorius Vytenis Rakauskas. Išmaniųjų namų, namų technologijų specialistas, kompanijos Smart Services and Business Solutions direktorius Vytenis Rakauskas.
Būsto paskolų konsultantas Aidas Kuklys (k.) ir iš Liverpool'io atvykęs Remigijus Repšys, kuris savo įkvepiančiu pavyzdžiu pasidalins su Londonietės skaitytojais. Būsto paskolų konsultantas Aidas Kuklys (k.) ir iš Liverpool'io atvykęs Remigijus Repšys, kuris savo įkvepiančiu pavyzdžiu pasidalins su Londonietės skaitytojais.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai