Lapkričio 22, 2007
Londoniečio užrašai. Pinigų šaltinis, šeimos ekonomika ir finansinė laisvė
© SXC
Tą lemtingą, mano gyvenimą iš pagrindų pakeitusią dieną, kaip visuomet įslinkau lietuviškų produktų parduotuvėn Rytų Londone.

Apsidairiau: gal kokį dešrigalį pasibaigus galiojimo laikui atpigino?Tačiau žvilgsnį patraukė naujas, nematytas ir, svarbiausiai, nemokamas lietuviškas laikraštis ‘GRAŠIS’.

Na jei nemokamas, kodėl nepavarčius. Juo labiau, kai toks gražus, solidus, net su apsinuoginusių lietuvaičių nuotraukomis septintame puslapyje. Kertu lažybų, kad prie laikraščio išvaizdos plušėjo įžymus dizaineris, dar tarpukario Lietuvoje leidęs tautininkų ‘Varpą’. Na, bet ne mergaitėms lietuvaitėms buvo lemta padaryti perversmą mano sieloje, o juodame, grakščiame rėmelyje besipuikuojančiam skelbimui. Pamiršau apie dešrą, nuolaidas ir kitas smulkmenas. Tiesą sakant, vos kvėpuoti nenustojau perskaitęs kad:

"Kiekvieno žmogaus gyvenime pasitaiko situacijų, kuomet neužtenka pinigų pragyventi, o jų gauti nėra kur. Vyrams šiuo atvėju yra išeitis - jie gali priduoti spermą. Amžius ribojamas iki 45 metų. Anglų kalba nereikalinga. Šiuo pinigų šaltiniu galima naudotis daug kartų, moka £20-30, 02075634306 (angliškai)."
{kalba netaisyta}

Įsivaizduojate mano susijaudinimą? Pasirodo išeitis, finansinių problemų sprendimas, neišsenkatis pinigų šaltinis - visada su manimi, čia pat, ranka pasiekiamas. Buvau girdėjęs, jog vakarų šalyse vertina rankų darbą. Bet kad šitaip vertina - tikrai nesitikėjau. Tik pagalvokit! 30 svarų už minutę darbo! Ech, kur buvo tas ‘Grašis’, kai buvau aštuoniolikos? Kai buvau tikrai greitas ir nagingas...

Namo lėkiau kaip ant sparnų. Vizija, kad patenku į geriausiai Anglijoje uždirbančių lietuvaičių tarpą, šildė ir glostė savimeilę. Kažin, kuris lietuviškuose emigrantų laikraštėliuose liaupsinamų ir interviu duodančių verslininkų uždirba 30 svarų per minutę? Tiesa, šiek tiek neramino mintis, ar įvertins mano darbą trisdešimčia svarų? Ar vėl eilinį kartą teks darbuotis už minimumą?

Vyliausi, jog mano patirtis ir šaltinio naudojimo įgūdžiai neliks neįvertinti. O galų gale, gal net kokį priedą už anglų kalbos mokėjimą pavyks išsiderėti? Nutariau nepasiduoti žlugdančioms, pesimistinėms mintims ir siekti naujai užsibrėžto tikslo. Dabar svarbu niekam neprasitarti. Net artimiausiems bičiuliams. Nes jei sužinos lenkai - kaip mat numuš kainas.

Namie brangiausioji iškart pastebėjo mano entuziazmu degančias akis. „Ką jau vėl nusipirkai?“ - pasigirdo klausimas. Kas jau kas, bet ji tikrai moka priremti prie sienos. Po neilgų išsisukinėjimų, išgavęs pasižadėjimą saugoti paslaptį, išdėsčiau jai savo naująjį verslo planą.

Velniai rautų! Vietoje palaikymo ir pritarimo, sulaukiau pašaipios replikos: „vyras turi pinigus galva uždirbti, o ne...“ Supratau, kad ginčytis beviltiška ir įrodinėti, jog šitame darbe ‘galva’ dirbama ne mažiau nei rankomis - irgi neverta. Tikriausiai ir jums pažįstamas jausmas, kai žinai, jog esi teisus, bet artimiausias žmogus kategoriškai atsisako tave suprasti. Nusprendžiau kantriai laukti palankesnės situacijos.

Nežinau, ar čia verslininko gyslelė kalta, ar manyje suvalkietis/ekonomistas prabudo, tačiau nuo tos dienos tapau žymiai atsakingesnis finansiniais klausimais. O į šeimyninį guolį pradėjau eiti sąžinės draskoma širdimi. Ramybės nedavė naujai atrasta tiesa - jog esu nedovanotinas švaistūnas, į kairę/dešinę taškantis gyvus pinigus (tiesiogine šio žodžio prasme).

Padaužiška brangiausiosios nuotaika vakarais ėmė varyti į neviltį: „kiek mums tai kainuos - £30, £60... o gal „ant nulių“ pavyks susitarti...“ Kai vieną šeštadienio naktį kūniškiems malonumams išleidau 90 svarų, pasakiau sau: „tas švaistymas tęstis daugiau nebegali... reikia pradėti taupyti“. Tikriausiai manyje užsispyrėlis žemaitis prabudo, bet pradėjau nekreipti dėmesio į dviprasmiškus brangiausiosios dūsavimus lovoje ir demonstratyviai atsuktą nugarą.

Atkakliai laikiausi šeimos biudžeto ekonomijos krypties. Sąžinės priekaištai baigėsi. Užmigdavau svaiginamas ‘good bargain’ jausmo, kažkuo panašaus į saldų pasitenkinimą nusipirkus ‘Next’ džinsus su 60% nuolaida, ar pernykščių Kalėdų atvirukų po 99p, dar prieš Kalėdas kainavusių £2,99.

Nauja šeimos ekonomika netrukus ėmė duoti savo vaisių. Pajutau tarsi sunki finansinė našta nukrito nuo mano pečių. Po dviejų, intensyvaus taupymo mėnesių, jau galėjau sau leisti su draugais po darbo ir į ‘pub‘ą’ dažniau užsukti. Ką reiškia keletas bokalų alaus, jei kas vakarą sutaupai mažiausiai £30? Dar po kurio laiko jau galėjau ir išsvajotąjį ‘Play Station 3’ nusipirkti.

Nežinau, koks kvailys sugalvojo, kad moterys - taupesnės už vyrus, kad joms, labiau nei mums, rūpi finansinis šeimos saugumas. Maniškė pasirodė esanti tikra priešingybė. Pareiškusi, kad daugiau nei minutės neliks su ‘mažvaikiu impotentu’, susirinko visą, ne be mano taupymo politikos, sukauptą savo mantą ir išėjo. Nesuprato, kad dėl šeimos, dėl mūsų ateities stengiuosi. Ei...jei mane skaitai: pati kalta, nedėkingoji!

'Grašio’ leidėjai, jei mane skaitote - didelis Jums ačiū. Tik jūsų dėka, mano pilkas ir monotoniškas gyvenimas įgavo prasmę ir tikslą. Nebėra jame vietos nedėkingoms gamtinių resursų švaistūnėms. Gyvenu arti ‘supirktuvės’. Iki keturiasdešimt penkerių dar turiu gražaus laiko. Ir nereikia man nei socialinių garantijų, nei pensijų fondų. Mano mobilusis, asmeninis pinigų šaltinis - aprūpintos senatvės garantas. Aš - kelyje į finansinę laisvę.

Jūsų SANTŪRUS

Raktažodžiai: užrašaihumiorasanekdotai

Straipsnio komentarai

 • Heh, man irgi mano ex pareiske, kad ooo, koks cia pinigu sulinys tas spermos pridavimas :) Juokinga buvo, jei ne graudu :) Ir sauna tokios mintys i galva musu vyram :) Taip, sakiau, reikia uzdirbt galva, o ne... ir jei pamatysi kada nors kazka i save labai panasu einanti ? Kaip jausmas ? o jei tavo vaikas "netycia" susituoks su "tikrai tikrai visai negimine" ? Ir ka vyrai galvoja... Tikymybe maza, bet :) Ar labiau entuziazmas veda, ar tikrai neprieteklius ? Maniskio atveju neprietekliaus tikrai nebuvo.. Beje, galima gi ir savo draugei pasiulyt- uz kiausinelius daugiau moka :) Procedura sudetingesne, bet pinigeliu daugiau nubyra.. argi ne puiku ?
  32. realybe // Sausio 20, 2008 // 11:44
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Klausimas iskilo! Kaip mozoliukus ant ranku gydai????:))))
  31. Smaikstuole // Gruodžio 21, 2007 // 07:35
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Sveiki tautieciai. As irgi zinau verslo ideju. Malonu, kad zmones isvis domisi verslumu. Apsilankykite mano bloge: http://milijardierius.blogspot.com/
  <BR>
  <BR>rasite informacija apie mano veikla. Registrukites ir mes galime uzvaldyti milziniska rinka, viso pasaulio...
  30. Tadas // Gruodžio 18, 2007 // 05:18
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • puiku, tik kad autorius vardo neturi.
  29. skaitytojas // Gruodžio 14, 2007 // 07:02
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • SUPER straipsniukas! smagu, kad dar yra tautieciu su sveiku humoro jausmu:) as va saviskiui irgi siuliau toki &quot;bizni&quot; kazkada, bet jis tik nosi surauke ir sako neaaa..o dabar paziurekit kas donorams darosi, visokios lesbietes ju &quot;darbo vaisiais&quot; pasinaudoja ir paskui vaiku islaikymo reikalauja! baisu pagalvot, kas gali nutikti santuriajam..
  28. mike // Gruodžio 11, 2007 // 08:32
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Mes, poliakai, bjaurybes esame. Dempinga varome.
  27. Janek // Lapkričio 30, 2007 // 08:36
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Kur tamstos humoro jausmas pasiklydo ?:)
  26. gerai nusiteikusiai // Lapkričio 28, 2007 // 06:01
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • kazkaip nesinoretu su tokiu vaikinu susipazinti ir net seima sukurti zinant kad kelis simtus vaiku siam pasauky turi.... dar juolab kad netycia gali musu vaikas su jo vaiku sukurti seima ir apsigimimai neisvengiami.... kazkaip neitin vyrukas protingas..... statybose visada darbo yra...
  25. gerai nusiteikus..... // Lapkričio 28, 2007 // 05:48
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Isties, delfio lankytojai nuo londonietes skiriasi. Gal delfio daugiau ir neskaitysiu, piktuliai ir su ishoperuotu humoro jausmu. Beda. O londonietes komentarai - liux, kaip ir rasinelis - gimberiskas, erlickiskas ir kitaip fainas! Liux, Santurusis, gerai pavare! Dazn iau LONDONIECIUI rasyk!
  24. mergicka // Lapkričio 26, 2007 // 09:13
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Isties, delfio lankytojai nuo londonietes skiriasi. Gal delfio daugiau ir neskaitysiu, piktuliai ir su ishoperuotu humoro jausmu. Beda. O londonietes komentarai - liux, kaip ir rasinelis - gimberiskas, erlickiskas ir kitaip fainas! Liux, Santurusis, gerai pavare! Dazn iau LONDONIECIUI rasyk!
  23. mergicka // Lapkričio 26, 2007 // 09:12
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • su savo greitaisiais spermatozoidais Londone esantys Lietuvos vyrai atliktu tikrai gera darba TEVYNES labui: seti sekla, o tuo paciu ir LTU genofonda, turtingu, bet jau lytiskai nefunkcionaliu anglu seimu tarpe. Ir kilnu, ir pelninga, ir Tautos ateiciai naudinga.
  22. tarp kitko.... // Lapkričio 26, 2007 // 09:08
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • saunuolis santurusis! daugiau tokiu. Norisi tureti humora toki subtilu koki anglai turi. Labai gera is saves pasijuokti ir tureti toki humoro jausma. Forumuose galvojau jog santurus tik pagiezos turi- o pasirodo turi ir humoro, ir dar neblogo!!!saunuolis
  21. dzonis // Lapkričio 26, 2007 // 06:09
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • super...sveikinu, daugiau tokiu...
  20. leonarda // Lapkričio 24, 2007 // 17:27
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Butent tai as ir padariau. persiunciau visiems emeile turimiems kontalktams sia humoreska, kad smagiai pradetu savaitgali. Visiems nuosirdziai linkiu daugiau sypsenu.
  19. Sciurus Vulgaris ro Lena // Lapkričio 24, 2007 // 09:28
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • idomu,juokinga,patiko-super.sekmes
  18. cia as;) // Lapkričio 24, 2007 // 08:51
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • smagiai mes cia gyvenam. cia sita str galima siuntineti mailais, kad pasijuoktu bent visi.
  17. lena // Lapkričio 23, 2007 // 18:56
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Na va pagaliau Santurus islindo i dienos sviesa. Saunuolis,.. a to savo erudicija tik forumuose tasko. Ziurek, ne tik rankom, bet ir plunksna galesi uzsidirbt :)))
  16. Sir // Lapkričio 23, 2007 // 14:45
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tai vat butent, kad ir raso dazniausiai rajoninio laikrascio lygio humoreskas tie, kurie jumoro jausmo mazai turi.
  15. provinciali tryda // Lapkričio 23, 2007 // 13:14
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • na, jei juokauti, tai iki galo: http://www.europeanspermbank.com/?gclid=CJW426a7848CFRA1ZwodqVMMGg
  <BR>
  14. To pablyto // Lapkričio 23, 2007 // 13:12
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • gal kas zino spermos banko adresa?
  13. pablyto // Lapkričio 23, 2007 // 12:44
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Sauni humoreska! Saunus komentarai! Ir be ypatingo tyrimo aisku, kad lietuvoje likusi tautieciu dalis pasizymi siaubinga humoro jausmo stoka. ( tiesiog sulyginau smagius komentarus londonietei, su pasipiktinusiuju pastebejimais delfyje). visiems gero savaitgalio!
  12. Sciurus Vulgaris // Lapkričio 23, 2007 // 10:42
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Isivaizduokim kas bus jei Nesanturiai sviptels Santurus 'Pst..sauleteki'.. :) medziaga keturgubai juoko dozei garantuota...
  11. Nesanturiai.. // Lapkričio 23, 2007 // 10:29
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • O tu pabandyk atsisukineti vyrams einant pro sal, po keliu dienu turetu gautis nebloga medziaga naujam straipsniukui ir gerai juoko dozei Londonietes skaitytojams;)
  10. Rudoji Nesanturiai // Lapkričio 23, 2007 // 10:20
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • pigias sensacijas ir gera humora reikia skirti. manau savaitgalio pasiskaitymams Londonieteje galetu buti daugiau smaikstumo. Man labai patiko.Gal uztemka mums lietuviams vaizduoti rimtuolius kankinus ir bent karta nusisypsoti is paprastu dalyku, o svarbiausia - is saves. Aciu Londonietei, prisijuokiau;))
  9. to Londonietei rimas // Lapkričio 23, 2007 // 09:57
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • ne tokia Londoniete isivaizduoju...besivaikancia pigiu sensaciju ir tokiu budu viliojancia skaitytojus...Kazkaip pastarasias savaites tiek daug kalbos apie visokias erotikas ir egzotikas...ne tai, kad as pries, bet cia gi ne 3 psl. The Sun...
  8. Londonietei // Lapkričio 23, 2007 // 09:16
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • et reikes ir man kokia moteriska humoreska Londonietei atsiusti. Paieskosiu ikvepimo.Nesunkiai rasiu. Juk praeidama gatve pavymui visuomet girdziu duslius &quot;hey goddess&quot;. Tad ir galvoju, kodel moterys neatsisukineja vyrams pavymui ir nenuziuri ju nuo galvos iki koju. Na cia tik mintis.. Siaip, labai smagus straipsnelis.
  7. Nesanturi // Lapkričio 23, 2007 // 08:14
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • As irgi gumtree.com radau panasiu skelbimu - susimasciau, o gal verta? Ir tada pagalvojau, kad viena diena Londone mano vaikai begios ir bus jie pusiau juodi, pusiau geltoni - ir taip baisu pasidare...
  6. Raimis // Lapkričio 23, 2007 // 08:03
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • O, Santurusis didziajame eteryje! Super straipsnelis, gera humoro doze, labai smagiai skaitosi! Respect!
  5. Agne // Lapkričio 23, 2007 // 08:01
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • hehe super, noreciau kad ir moterim galima butu kanors pridavinet:DDDD
  4. pink // Lapkričio 23, 2007 // 05:54
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • hahahaha...greitas ir negingas:)))...oi, nerealiai pralinksminote, Santurus.Puikus straipsniukas.
  3. Rudoji // Lapkričio 23, 2007 // 05:11
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • geras verslo planas - nieko nepridursi....
  2. // Lapkričio 23, 2007 // 01:47
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • :)))) smagiai pasijuokiau.
  1. nojus // Lapkričio 22, 2007 // 21:26
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • :)))) smagiai pasijuokiau.
  1. nojus // Lapkričio 22, 2007 // 21:26
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • geras verslo planas - nieko nepridursi....
  2. // Lapkričio 23, 2007 // 01:47
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • hahahaha...greitas ir negingas:)))...oi, nerealiai pralinksminote, Santurus.Puikus straipsniukas.
  3. Rudoji // Lapkričio 23, 2007 // 05:11
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • hehe super, noreciau kad ir moterim galima butu kanors pridavinet:DDDD
  4. pink // Lapkričio 23, 2007 // 05:54
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • O, Santurusis didziajame eteryje! Super straipsnelis, gera humoro doze, labai smagiai skaitosi! Respect!
  5. Agne // Lapkričio 23, 2007 // 08:01
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • As irgi gumtree.com radau panasiu skelbimu - susimasciau, o gal verta? Ir tada pagalvojau, kad viena diena Londone mano vaikai begios ir bus jie pusiau juodi, pusiau geltoni - ir taip baisu pasidare...
  6. Raimis // Lapkričio 23, 2007 // 08:03
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • et reikes ir man kokia moteriska humoreska Londonietei atsiusti. Paieskosiu ikvepimo.Nesunkiai rasiu. Juk praeidama gatve pavymui visuomet girdziu duslius &quot;hey goddess&quot;. Tad ir galvoju, kodel moterys neatsisukineja vyrams pavymui ir nenuziuri ju nuo galvos iki koju. Na cia tik mintis.. Siaip, labai smagus straipsnelis.
  7. Nesanturi // Lapkričio 23, 2007 // 08:14
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • ne tokia Londoniete isivaizduoju...besivaikancia pigiu sensaciju ir tokiu budu viliojancia skaitytojus...Kazkaip pastarasias savaites tiek daug kalbos apie visokias erotikas ir egzotikas...ne tai, kad as pries, bet cia gi ne 3 psl. The Sun...
  8. Londonietei // Lapkričio 23, 2007 // 09:16
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • pigias sensacijas ir gera humora reikia skirti. manau savaitgalio pasiskaitymams Londonieteje galetu buti daugiau smaikstumo. Man labai patiko.Gal uztemka mums lietuviams vaizduoti rimtuolius kankinus ir bent karta nusisypsoti is paprastu dalyku, o svarbiausia - is saves. Aciu Londonietei, prisijuokiau;))
  9. to Londonietei rimas // Lapkričio 23, 2007 // 09:57
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • O tu pabandyk atsisukineti vyrams einant pro sal, po keliu dienu turetu gautis nebloga medziaga naujam straipsniukui ir gerai juoko dozei Londonietes skaitytojams;)
  10. Rudoji Nesanturiai // Lapkričio 23, 2007 // 10:20
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Isivaizduokim kas bus jei Nesanturiai sviptels Santurus 'Pst..sauleteki'.. :) medziaga keturgubai juoko dozei garantuota...
  11. Nesanturiai.. // Lapkričio 23, 2007 // 10:29
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Sauni humoreska! Saunus komentarai! Ir be ypatingo tyrimo aisku, kad lietuvoje likusi tautieciu dalis pasizymi siaubinga humoro jausmo stoka. ( tiesiog sulyginau smagius komentarus londonietei, su pasipiktinusiuju pastebejimais delfyje). visiems gero savaitgalio!
  12. Sciurus Vulgaris // Lapkričio 23, 2007 // 10:42
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • gal kas zino spermos banko adresa?
  13. pablyto // Lapkričio 23, 2007 // 12:44
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • na, jei juokauti, tai iki galo: http://www.europeanspermbank.com/?gclid=CJW426a7848CFRA1ZwodqVMMGg
  <BR>
  14. To pablyto // Lapkričio 23, 2007 // 13:12
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tai vat butent, kad ir raso dazniausiai rajoninio laikrascio lygio humoreskas tie, kurie jumoro jausmo mazai turi.
  15. provinciali tryda // Lapkričio 23, 2007 // 13:14
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Na va pagaliau Santurus islindo i dienos sviesa. Saunuolis,.. a to savo erudicija tik forumuose tasko. Ziurek, ne tik rankom, bet ir plunksna galesi uzsidirbt :)))
  16. Sir // Lapkričio 23, 2007 // 14:45
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • smagiai mes cia gyvenam. cia sita str galima siuntineti mailais, kad pasijuoktu bent visi.
  17. lena // Lapkričio 23, 2007 // 18:56
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • idomu,juokinga,patiko-super.sekmes
  18. cia as;) // Lapkričio 24, 2007 // 08:51
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Butent tai as ir padariau. persiunciau visiems emeile turimiems kontalktams sia humoreska, kad smagiai pradetu savaitgali. Visiems nuosirdziai linkiu daugiau sypsenu.
  19. Sciurus Vulgaris ro Lena // Lapkričio 24, 2007 // 09:28
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • super...sveikinu, daugiau tokiu...
  20. leonarda // Lapkričio 24, 2007 // 17:27
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • saunuolis santurusis! daugiau tokiu. Norisi tureti humora toki subtilu koki anglai turi. Labai gera is saves pasijuokti ir tureti toki humoro jausma. Forumuose galvojau jog santurus tik pagiezos turi- o pasirodo turi ir humoro, ir dar neblogo!!!saunuolis
  21. dzonis // Lapkričio 26, 2007 // 06:09
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • su savo greitaisiais spermatozoidais Londone esantys Lietuvos vyrai atliktu tikrai gera darba TEVYNES labui: seti sekla, o tuo paciu ir LTU genofonda, turtingu, bet jau lytiskai nefunkcionaliu anglu seimu tarpe. Ir kilnu, ir pelninga, ir Tautos ateiciai naudinga.
  22. tarp kitko.... // Lapkričio 26, 2007 // 09:08
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Isties, delfio lankytojai nuo londonietes skiriasi. Gal delfio daugiau ir neskaitysiu, piktuliai ir su ishoperuotu humoro jausmu. Beda. O londonietes komentarai - liux, kaip ir rasinelis - gimberiskas, erlickiskas ir kitaip fainas! Liux, Santurusis, gerai pavare! Dazn iau LONDONIECIUI rasyk!
  23. mergicka // Lapkričio 26, 2007 // 09:12
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Isties, delfio lankytojai nuo londonietes skiriasi. Gal delfio daugiau ir neskaitysiu, piktuliai ir su ishoperuotu humoro jausmu. Beda. O londonietes komentarai - liux, kaip ir rasinelis - gimberiskas, erlickiskas ir kitaip fainas! Liux, Santurusis, gerai pavare! Dazn iau LONDONIECIUI rasyk!
  24. mergicka // Lapkričio 26, 2007 // 09:13
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • kazkaip nesinoretu su tokiu vaikinu susipazinti ir net seima sukurti zinant kad kelis simtus vaiku siam pasauky turi.... dar juolab kad netycia gali musu vaikas su jo vaiku sukurti seima ir apsigimimai neisvengiami.... kazkaip neitin vyrukas protingas..... statybose visada darbo yra...
  25. gerai nusiteikus..... // Lapkričio 28, 2007 // 05:48
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Kur tamstos humoro jausmas pasiklydo ?:)
  26. gerai nusiteikusiai // Lapkričio 28, 2007 // 06:01
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Mes, poliakai, bjaurybes esame. Dempinga varome.
  27. Janek // Lapkričio 30, 2007 // 08:36
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • SUPER straipsniukas! smagu, kad dar yra tautieciu su sveiku humoro jausmu:) as va saviskiui irgi siuliau toki &quot;bizni&quot; kazkada, bet jis tik nosi surauke ir sako neaaa..o dabar paziurekit kas donorams darosi, visokios lesbietes ju &quot;darbo vaisiais&quot; pasinaudoja ir paskui vaiku islaikymo reikalauja! baisu pagalvot, kas gali nutikti santuriajam..
  28. mike // Gruodžio 11, 2007 // 08:32
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • puiku, tik kad autorius vardo neturi.
  29. skaitytojas // Gruodžio 14, 2007 // 07:02
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Sveiki tautieciai. As irgi zinau verslo ideju. Malonu, kad zmones isvis domisi verslumu. Apsilankykite mano bloge: http://milijardierius.blogspot.com/
  <BR>
  <BR>rasite informacija apie mano veikla. Registrukites ir mes galime uzvaldyti milziniska rinka, viso pasaulio...
  30. Tadas // Gruodžio 18, 2007 // 05:18
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Klausimas iskilo! Kaip mozoliukus ant ranku gydai????:))))
  31. Smaikstuole // Gruodžio 21, 2007 // 07:35
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Heh, man irgi mano ex pareiske, kad ooo, koks cia pinigu sulinys tas spermos pridavimas :) Juokinga buvo, jei ne graudu :) Ir sauna tokios mintys i galva musu vyram :) Taip, sakiau, reikia uzdirbt galva, o ne... ir jei pamatysi kada nors kazka i save labai panasu einanti ? Kaip jausmas ? o jei tavo vaikas &quot;netycia&quot; susituoks su &quot;tikrai tikrai visai negimine&quot; ? Ir ka vyrai galvoja... Tikymybe maza, bet :) Ar labiau entuziazmas veda, ar tikrai neprieteklius ? Maniskio atveju neprietekliaus tikrai nebuvo.. Beje, galima gi ir savo draugei pasiulyt- uz kiausinelius daugiau moka :) Procedura sudetingesne, bet pinigeliu daugiau nubyra.. argi ne puiku ?
  32. realybe // Sausio 20, 2008 // 11:44
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta