Paraše vilyte
Prieš 89 mėn

Santuoka uzsienyje

Sveikos, matytes, merginos. As tokiu klausimu, niekur neradau tokios temos, tai rasau cia. Gal kuri is jusu gyvenanti UK, esate susituokusi kazkur kitur, bet ne UK ir ne Lietuvoje? Kur nors Karibuose ar kitoje saloje. Gal galite pasidalinti informacija su kokiomis problemomis susidurete ir per kokias agenturas pirkote?
Paraše RugileRar
Prieš 38 mėn
RugileRar
Tuokėsi draugai Prancūzijos pietuose, netoli Monako. Kiek žinau, jokių problemų, tik turėjo labai didelę žmonių kompaniją skraidintis, tai pasirodė skrydžiai iš Varšuvos pigesni, o techninių didelių ir nebuvo. Žinoma, jie jau važiavo susirašę, tai ten buvo tik šventė ir formalumas, be šito gali tikrai labai daug problemų iškilti kiek žinau, tad svarbu pasirūpinti.
Paraše lauryna123
Prieš 28 mėn
lauryna123
As tuokiausi Tenerifeje. Sventeje buvo artimiausi zmones. PAti ceremonija buvo kukli, taciau vaizdai ir pati santuoka ant juros kranto viska atpirko. KAinavo viskas su skrydziais i Tenerife, santuokos ceremonija ir savaite saloje dviem zmonem 3000 euru. Tik beda ta, kad civiline santuoka dar reikejo iteisinti ir Lietuvoje, taciau vis tiek pasilikau vyro pavarde, o nedariau jos -iene. :)
Paraše Vakareja
Prieš 28 mėn
Vakareja
Pabandyk Ispanija pasidomėti, ten mažai vietinių tuokias, bet užtat atklydėlius mielai sutuokia :)
Paraše pnnanan
Prieš 8 mėn
pnnanan
https://www.adultfanweekly.com
This is a magical and fun website
Homemade Sex Videos
[url=https://www.adultfanweekly.com/amateurpornvideos]Homemade Sex Videos[/url]
This is a magical and fun website