Paraše
Prieš 96 mėn

Gitaros,dainavimo pamokos

Galbūt Jus ar Jūsų vaikus domina gitaros pamokos?Esu baigusi muzikos akademiją, gitaros specialybę, laimėjusi ne vieną konkursą ir turiu 7 metų patirtį mokant groti gitara. Šiuo metu esu LondoneTaip pat galiu mokyti solfedžio,ritmikos,dainavimo,muzikos istorijos ar teorijos.Gyvenu šiaurės vakarų Londone,šalia BrentCross.07593677373-Rūta:)
Paraše Zoja12
Prieš 52 mėn
Zoja12
Kokia būtų gitaros pamokų kaina? Esu lankiusi gitaros pamokas LT, čia: Gitaros pamokos , taigi pradmenis kaip ir turiu, bet norėčiau groti laisvai. O be to jau daug ką primiršusi esu...
Paraše Dajanka
Prieš 27 d
Dajanka
Kokia būtų gitaros pamokų kaina? Esu lankiusi gitaros pamokas LT, čia: Gitaros pamokos , taigi pradmenis kaip ir turiu, bet norėčiau groti laisvai. O be to jau daug ką primiršusi esu... Zoja12, ieskojau informacijos apie gitaros pamokas ir radau sita foruma. Gavosi taip, kad grizau i Lietuva ir irgi ieskau kur lankyti gitaros pamokas? Zinau, kad sena tema, bet gal pasakytum kur lankei? Nes ieskojau internete ir radau http://www.modernimuzikosstudija.lt/klasikine-gitara, tik nerandu niekur atsiliepimu apie sita muzikos studija :)