Paraše zzz
Prieš 137 mėn

austrijos kalnai

planuojame slidineti Kaprune gal teko kam nors ten pabuvoti?ydomu kaip trasos?
Paraše cainikas
Prieš 137 mėn
Siaip tai merhofen'e super trasos. brangoka tik
Paraše romanson
Prieš 136 mėn
sorry, kad ne apie austrija, bet is visu slidinejimu europoj, galiu pasakyti, kad smagiausi prancuzijoj. kainos skaitomos ten auksciausios, bet nerealu.....is viesbucio kambario soki i trasa, smagiausios vietos les arcs, la plagne ir kt. sekmes:)
Paraše lina
Prieš 136 mėn
labai rekomenduociau norintiems paslidineti Austrijos Kapruno trasas.neseniai is ten gryzom labai patiko,nes yra nuo pradedantiesiems ir baigiant profisionalams.miestelis gana nemazas begales visokiu pramogu atviri baseinai,pirtys,sklandytuvai,sniego bages ir t.t.su viesbuciu labai pasiseke,nes isejus dediesi slides ir leidiesi nuo kalnu.daugiau info kaprun at. maistas labai skanus,bet nera pigu
Paraše RugileRar
Prieš 27 mėn
RugileRar
Ką tik grįžau iš Prancūzijos kalnų - Vosges, važiavom su niekaip neslidinėjusiais vaikais, tai trasos buvo pats tas - trumpos, gana nesudėtingos, nuoma vietoj, žodžiu labai patiko. Važiavom iš Lietuvos, nes radom gerą Novaturo pasiūlymą, labai nebrangiai gavosi, rekomenduojam!
Paraše Guarana94
Prieš 5 mėn
Guarana94
Mes planavom savarankiska kelione i kalnus, tai Ryanair skrydziai pasiteisino. issinuomavom apartamentus per airbnb, visur vazinejom su autobusais, tik karta pasieme automobili, nes norejom nuvykti prie vieno objekto :) o siaip tai neprailgo savaite kalnuose :)
Paraše Vakareja
Prieš 1 mėn
Vakareja
Ar pigūs lėktuvų bilietai į Austriją pasitaikė?