Spalio 20, 2016
Pirmasis nuotakų mados šou Baltijos šalyse vyks Lietuvoje
MAS 924 mados namų vadovė ir kūrėja Monika Kazakevičiūtė. © Nuotrauka Lino Dambrausko.

2017 m. sausio 18 dieną Vilniuje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms. „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ vadinamas renginys įvyks pirmą kartą ne tik Lietuvos istorijoje, tačiau ir Baltijos šalių mastu. Tai pirmas tokio pobūdžio renginys šiame regione. Daugiau nei 150 kviestinių svečių bus pristatytos naujausios Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir užsienio dizainerio, kuris kol kas įvardijamas kaip kviestinis svečias, suknelių kolekcijos, skirtos 2017 metų nuotakoms, bei kitą sezoną madingiausios vestuvinės šukuosenos, sukurtos „L`Oréal Professionnel“ profesionalų iš visų Baltijos šalių. 

Dar šių metų gegužę pristačiusios renginį „Nuotakos spinta“, Armina Staniulienė ir Simona Krasauskienė, sėkmingai valdančios didžiausius vestuvių naujienų portalus, susibūrė dar vienam įdomiam renginiui. „Kartu su didele komanda ir „L`Oréal Professionnel“ palaikymu ruošiame neeilinį šou madų sektoriuje. Ruošiamas eklektiškas ir minimalistinis podiumas, intensyviai dirba šviesos ir garso instaliacijų meistrai, renginio režisierius dėlioja dizainerių pasirodymus, o Lietuvos ir užsienio dizaineriai bando paspartinti savo naujausių kolekcijų kūrimo procesus“, – informacija  dalijosi viena renginio organizatorių Simona Krasauskienė. 

Savo sukneles ant podiumo „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje pristatys Lietuvos kūrėjai: „MAS 924“ ir „INŽI“ mados namai, dizaineris Liutauras Salasevičius, Inga Miltinienė, Raimonda Šilė bei „Rasos&Christian Mados studija“. Kitų šalių dizainerius pristatyti planuojama truputį vėliau.

„Renginys – didelis iššūkis ne tik mums, organizatoriams, bet ir dalyvaujantiems dizaineriams. Vos per kelis mėnesius jie turi paruošti arba pabaigti ruošti naują kolekciją, kurią pristatys ne tik Lietuvos, bet visų Baltijos šalių dėmesiui. Susitikdami su dizaineriais sulaukiame didelio palaikymo ir įvertinimo, kad pagaliau ir Lietuvos vestuvių rinkoje vyks kažkas tikrai įdomaus. Kiti stebisi renginio ambicijomis, bet abejingų mūsų planai nepalieka. Vieni drąsiai sutinka dalyvauti pirmajame šou, kiti į tai žiūri šiek tiek atsargiau. Į renginį stengiamės sukviesti ne tik visiems žinomus vardus, bet ir mažiau garsius, tačiau fantastiškas sukneles kuriančius dizainerius. Palaikymo semiamės vieni iš kitų, nes šiuos pirmuosius žingsnius, kurie, net neabejoju, įeis į Lietuvos mados istoriją, žengiame visi kartu“, − mintimis dalijosi Armina Staniulienė, kuri aktyviai jau nuo rugsėjo mėnesio bendrauja su Lietuvos ir užsienio dizaineriais. 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai