Gruodžio 9, 2015
Kalėdinių megztinių sugrįžimas ir kaip su jais atrodyti sexy
Katy Perry pozuoja H&M kolekcijai.

Kelios idėjos kaip nelabai patikti močiutėms ir tėčiams, bet įkristi į akį tam vyriškiui. Ir dar priminimui - scena iš žieminio, jaukaus ir romantiško filmo Bridget Jones Diary (žiūrėjom jau turbūt milijoną kartų ir dar žiūrėsim). Beje, dabar net tyrimais įrodyta, kad kažkuomet toks ne cool Kalėdinis megztinis tiek moterims, tiek vyrams šiandien yra seksualus. Taigi, Mark Darcy, kuriuo taip pasibaisėjo Bridget, būtų labai geidžiamas visame mūsų ofise.

Kalėdiniai megztiniai šiaip jau išgyvena renesansą, patinka mamoms, tėčiams ir močiutėms (kuriam nepatiks padoriai ir šiltai apsirengę vaikai vietoje gilių iškirpčių ir trumpų sijonų (nors tie vaikai jau perkopę 30-metį)).   

Su Kalėdiniais megztiniais panašiai kaip su jausmu aplankius močiutę. "Oi, vaikeli, kokia tu pasitaisius, kaip gražiai atrodai!" Jei močiutė vos jus pamačius puola žerti komplimentus - tai kaip raudonai mirgantis pavojaus signalas, kad pats laikas pradėti graužti obuolius vietoje šokoladų ir daryti pritūpimus. Jei močiutė išreiškia susirūpinimą jūsų sumažėjusiais žandukais ir vis kartoja, kad iš jūsų nieko neliko - galima atsikvėpti lengviau ir netgi sukirsti porciją jos firminių maltinukų.

Taigi, jei norite patikti močiutėms - Kalėdinį megztinį derinkite su treninginėm laisvom kelnėm ir lėkšte cepelinų. Bet prisiminkit, kad nė velnio jie nepaslėps Kalėdinių vaišių laikotarpiu padidėjusių centimetrų - jausitės laisvai, taip, galėsit kimšti iki negalėjimo, kol metro traukiniuose jums ims siūlyti prisėsti net nesegint 'baby on board' ženkliuko, bet tada -  joks apkritęs drabužis nepadės.   

Jei norite atrodyti va va voom - misija įmanoma. Nereikia būti stilistu ir madistu, kad suvoktum, jog megztiniai savaime nėra labai jau puošnus apdaras. Tad ilgesnį megztuką galima vilkėti kaip suknelę ir derinti su batais virš kelių (over the knee boots), elegantiškais aukštakulniais. Taip pat tiks trumputis blizgus sijonas ar odinės kelnės.  

Taisyklė paprasta - tiesiog derinkite megztinį su puošniais drabužiais ir batais, kurie šiaip jau per daug traukia akį. Svarbiausia - pirmyn su šypsena, gera nuotaika, tvarkingais plaukais, nagais, oda - o tada ir baisiausias megztinis vilios.  

Visus šiuos megztinius galite įsigyti ASOS.com, Pretty Little Thing, H&M

Pretty Little Thing. Pretty Little Thing.
Pretty Little Thing. Pretty Little Thing.
ASOS. ASOS.
Pretty Little Thing. Pretty Little Thing.
ASOS. ASOS.
ASOS. ASOS.
ASOS. ASOS.
ASOS. ASOS.
ASOS. ASOS.
H&M. H&M.
ASOS. ASOS.
ASOS. ASOS.
Raktažodžiai: KalėdosStiliusMegztiniai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai