Gruodžio 10, 2018
Šilkinė Eglės Jackaitės fotosesija: mintys apie laiką sau ir artėjančias šventes
Eglė Jackaitė. © Foto: Don's Jazz photography.

Kalėdinė šilko kolekcija -  prabanga, ypatingu dėmesiu ir subtilumu alsuojanti dovana, kuria moteris šiemet, kartu su aktore Egle Jackaite,  stebina daugelio pamėgtos Lecler veido kaukės. Egle sutiko tapti Lecler kolekcijos veidu, tad po įspūdingos fotosesijos kalbiname Eglę apie šilką, laiką sau ir Kalėdas.   

Apie šilką ir miegą 

Šilkas nuo neatmenamų laikų - labai vertinama ir brangi medžiaga. Šilkas, sakoma, net brangesnis už auksą. Eglės nuomone, turėti kažką iš šio ypatingo audinio itin vertinga. „Turiu šilkinių suknių, šilkinių naktinių, šilko pižamą nakčiai. Visai neseniai pasidovanojau sau dar vieną nuostabią dovaną - miegu ant šilkinės pagalvės užvalkalo. Jausmas nuostabus. Juk mes labai daug laiko praleidžiame miegodami, tad svarbu, kad miegas būtų maksimaliai kokybiškas“.

Nereikia atidėlioti 

Eglė dalinasi mintimis apie tai, kaip greitai bėga laikas ir kaip nepaprastai jo trūksta - rodos dienos per maža. „Nepaisant nieko - reikia rasti jo sau. Sustoti, įkvėpti, plačiai atmerkti akis ir pamatyti, išgirsti, pajausti. Visu 100 %, o ne prabėgom.Turime branginti akimirkas. Būti atvirais ir nuoširdžiais sau, pasauliui ir šalia esančiam žmogui. Turime rūpintis savo kūnu ir siela. Rasti laiko maldai, meditacijai, nuoširdžiam pokalbiui, geram filmui, knygai, patinkančiai muzikai ir susitikimui su savimi, ar tuom, ko esame pasiilgę. Nereikia atidėlioti, nes nepasuksim laiko atgal, tai kas praėjo – negrįžta“, - įsitikinusi Eglė. 

Rūpintis savimi

Aktorės teigimu, vienodai reikia rūpintis tiek savo dvasiniu pasauliu, tiek fiziniu kūnu. „Dažnai sakau, rūbą, avalynę galime pakeisti, bet mūsų veidas, kūnas - vienintelis, pats brangiausias, turime to nepamiršti. Lepinu savo kūną masažais, sportu, tepu aliejais, kremais. Dar labiau lepinu savo veidą“. 

„Jei esu pavargusi arba po spektaklio, nusivalius grimą, užsidedu ant veido kaukę. Naudoju savo mylimiausias Lecler - kartais intensyviai drėkinančią, kartais maitinančią arba brandžiai odai. Ją užsidėjus visiškai komfortiškai galiu veikti ką esu numačiusi: tvarkyti namus, ruošti valgį, skaityti knygą. Ji stipriai priglunda ir labai gerai įsigerią. Po 20 min. ar po pusvalandžio nusiimu ją beveik sausą, tai ženklas, kad odai itin trūksta drėgmės. Šią procedūra tokiu atveju būtinai darau 2 kartus per savaitę. Juk kai esu alkana - valgau, tad kai mano odai trūksta drėgmės, būtinai ją pagirdau“.

Foto: Don's Jazz photography. Foto: Don's Jazz photography.
Foto: Don's Jazz photography. Foto: Don's Jazz photography.

Kalėdinis Eglės palinkėjimas 

„Linkiu kiekvienai pirmiausia pamilti save, save palepinti, savimi pasirūpinti. Net ir 10 Dievo įsakymų sako: „Mylėk Viešpatį Dievą visa širdimi, visu protu, visomis jėgomis, mylėk savo artimą, kaip pats save“. Tad kaip mes mylėsim kitus, jei nemokam mylėt savęs? Mylėkime save, kitus, mylėkime gyvenimą“.

Foto: Don's Jazz photography. Foto: Don's Jazz photography.

Lecler šilko kolekcija 

Viena iš Lecler įkūrėjų Indrė Nagytė džiaugiasi Kalėdiniais šilko rinkiniais – daugelio mėgstamų Lecler veido kaukių ir pagal specialų užsakymą iš kruopščiai atrinko aukštos kokybės 100% šilko pasiūta šilkine miego kolekcija: šilko miego akiniais bei užvalkalu pagalvei.

„Šilkas – vienas iš mūsų veido kaukių ingredientų, - dalinasi kaukių formulės sudėtimi Indrė. - Lakštui šilkas suteikia švelnumo, tvirtumo, antibakterinių savybių, serume esantys šilko baltymai drėkina odą, turi antioksidacinių savybių, odai suteikia elastingumo, švytėjimo bei švelnumo pojūtį“.

100% šilko miego akiniai ir užvalkalas pagalvei –  ypač švelnūs, nedirgina odos, padeda greičiau atsipalaiduoti ir užmigti. Šilkas sugeria mažiau natūralios drėgmės iš jūsų odos ir plaukų nei medvilnė, todėl Lecler kaukės serumas bei naktiniai kremai liks ant jūsų veido, o ne pagalvės. Miegant ant šilko, ilgainiui, plaukai ir oda atgauna natūralų švytėjimą, o šilko glotni tekstūra nepalieka veide įspaudų. 

Jeigu dar neįsigijote kalėdinių dovanų, visoms Londonietės skaitytojoms, tik šią savaitę suteikiama 15% nuolaida su kodu ‚londoniete‘ Lecler el.parduotuvėje www.lecler.co.uk/shop.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai