Balandžio 18, 2016
Plastinė chirurgija: laiko atgal neatsuka, tačiau įkvepia pasitikėjimo savimi
REKLAMINIS STRAIPSNIS
Dr. Vytautas Jankūnas balandžio 29 – 30 d., kaip ir kiekvieną mėnesį konsultuoja Londone.

Stangresnė ir didesnė krūtinė, mažiau raukšlių aplink akis, laibesnis liemuo, riestesnis užpakaliukas, lygesnė veido oda – taip prasideda kone kiekvienos moters norimų patobulinti kūno vietų sąrašas.

Pasak psichologų, fiziniame žmogaus kūne laiko palikti pėdsakai dažnai tampa nepasitikėjimo savimi priežastimi. Suvokimas, jog fizinis kūnas sensta, o vidinė energija vis dar išlieka tokia pat stipri, dažnam sukelia diskomfortą.

Sportas, dietos, aktyvus ir sveikas gyvenimo būdas visiems žinomi ir teisingi atsakymai, padedantys prisijaukinti laiką ir išmokti džiaugtis savimi. Ar į tą pačią eilę, kaip sinonimą galime įvardyti ir plastinę chirurgiją – klausimas, kuris jau ilgą laiką aptarinėjamas ne tik grožio industrijoje, bet ir moterų sambūriuose.

Plastikos chirurgas Dr. Vytautas Jankūnas, jau dešimtmetį koreguojantis ir iš naujo suformuojantis moterims ir vyrams nepasitikėjimo savimi tapusias kūno linijas, filosofiškai sako jog laikas – vienas pagrindinių jo darbo objektų. „Kad ir kaip norėtųsi pacientams pasakyti, jog padaryta operacija sustabdys senėjimo procesą – to padaryti negaliu. Senėjimo procesas yra neišvengiamas, tačiau sulėtinti ir sumažinti jo padarinius – įmanoma. Plastinė chirurgija gali grąžinti keletą metų atgal ir padailinti laiko palikus ženklus“, - teigia plastikos chirurgas.

Dr. Vytautas Jankūnas balandžio 29 – 30 d., kaip ir kiekvieną mėnesį konsultuoja Londone. Registracija ir detali informacija čia: www.plastikoschirurgai.lt/artimiausios-konsultacijos

Krūtų pakėlimas ir didinimas, riebalų nusiurbimas, akių vokų korekcija ir raukšlių lyginimas botulino injekcijomis – vienos populiariausių procedūrų plastikos chirurgo darbe.

Krūtų implantai padeda kovoti su gravitacijos jėga

Laikas koreguoja kiekvieno žmogaus kūną. Moterų kūne akivaizdžiai tai pasireiškia krūtinės srityje. Kaip pasakoja plastikos chirurgas dr. Vytautas Jankūnas, krūtys yra sudarytos iš raiščių, jungiamojo audinio ir pieno liaukų. Dėl gravitacijos poveikio krūtims, raiščiai ir oda yra tempiami, todėl krūtys nukąra. Kuo krūtinė didesnė, tuo stipresnis traukos poveikis ir tuo stipriau jos nukąra.

„Taip pat krūtų forma pakinta po žindymo. Moteriai nustojus maitinti krūtimi, pieno liauka susitraukia, tuo tarpu pati krūtis – ne. Dėl to krūtinė atrodo „tuščia“ ir nukarusi“, - pasakoja V. Jankūnas.

Siekiant sugrąžinti krūtinei buvusią formą – reikalinga krūtų pakėlimo operacija. „Mano praktikoje, didžioji dalis moterų, nusprendusių pakoreguoti krūtinę, renkasi kombinuotą krūtų pakėlimo ir didinimo operaciją. Taip moteris tampa dvigubai laiminga“,  - šypteli plastikos chirurgas.

Riebalų nusiurbimas – ne naujiena

Dr. Vytautas Jankūnas sako, jog riebalų nusiurbimas – viena labiausiai populiarėjanti plastinė operacija. Tačiau itin svarbu nepainioti šios operacijos su svorio mažinimu – tam skirtas sportas. „Lietuvoje kas savaitę atlieku po keletą šių procedūrų, o kiekvieną kartą konsultacijoms Londone dėl šios procedūros kreipiasi vis daugiau pacientų“,  - savo praktika dalinasi plastikos chirurgas. 

Riebalų nusiurbimo operacija atliekama nauju vibro riebalų atsiurbimo aparatu „Euromi Lipomatic“. „Su vibro aparatu atlikti riebalų nusiurbimo procedūrą žymiai lengviau. Lietuvoje yra tik keletas plastikos chirurgų, atliekančių operacijas su šiuo aparatu,“ – sako plastikos chirurgas.

Lygios odos ir atviro žvilgsnio moterys nori labiausiai

Laikas ypatingas žymes palieka ir mūsų veiduose.  Raukšlės aplink akis ir užkritę vokai dažnai sudaro pavargusio žmogaus įspūdį. „Dažniausiai į mane kreipiasi paslaugų ar viešajamae sektoriuje dirbantys pacientai, kurių pagrindinė veikla – bendravimas. Jei kūno formas pakoreguoti dažnai galima sporto ar maisto sureguliavimo pagalba, raukšlių lyginimui padėti gali tik plastinė chirurgija”, - įsitikinęs plastikos chirurgas.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai