Spalio 26, 2016
Galvojate apie krūtų didinimą implantais? Plastikos chirurgo patarimas Nr. 1
Reklaminis straipsnis 1

Krūtų didinimas – tai ne naujos suknelės įsigijimas. Žengti svarbų žingsnį ir pasiryžti apsilankyti pas chirurgą dėl krūtų didinimo drįsta ne kiekviena apie tai svajojanti moteris. Baimė, dvejonės ir sklandantys gandai gali nuvyti pasiryžimą atstatyti po gimdymų ar kitų fizinių  išgyvenimų pakitusią krūties formą ir tūrį. Todėl prieš operaciją itin svarbu gerai įvertinti visus už ir prieš. Krūtų didinimas nėra pavojinga procedūra, jei ją atlieka patyręs specialistas ir naudojami kokybiški krūtų implantai.

Svarbus žingsnis

Plastikos chirurgas dr. Vytautas Jankūnas savo pacientėms, nusprendusioms didinti krūtis implantais, visuomet akcentuoja atkreipti dėmesį į planuojamų dėti implantų saugumo, gamintojo patikimumo ir ilgaamžiškumo faktorius.

Pasiūla – milžiniška

Išsirinkti saugius ir tinkamus krūtų implantus nėra lengva, nes pasiūla rinkoje tikrai labai didelė. Vieni plastikos chirurgai siekia sutaupyti ir siūlo pigius, tačiau prastesnės kokybės krūtų implantus, kiti naudoja ypač brangius, nors jie ir nėra patys saugiausi ar patikimiausi, tuo tarpu plastikos chirurgas V. Jankūnas dirba tik su Motiva krūtų implantais.

Pasak plastikos chirurgo dr. Vytauto Jankūno, krūtų didinimas nėra pavojinga procedūra, jei ją atlieka patyręs specialistas ir naudojami kokybiški krūtų implantai. Pasak plastikos chirurgo dr. Vytauto Jankūno, krūtų didinimas nėra pavojinga procedūra, jei ją atlieka patyręs specialistas ir naudojami kokybiški krūtų implantai.

Motiva krūtų implantų privalumai

Pirmiausia, Motiva krūtų implantai yra saugūs, atitinka tiek Europos, tiek JAV standartus, naudojamos patentuotos technologijos. Antras svarbus dalykas – patvarumas. Ypač mažas plyšimo dažnis yra tai, į ką tikrai verta atkreipti dėmesį. Tai ne tik reiškia ilgaamžiškumą, bet kartu ir pabrėžia elastingumą, tad krūtų implantai tikrai netrukdys judėti. Prie to taip pat prisideda ir modernus apvalkalo dizainas.

Naudojant Motiva implantus krūtų didinimas kaina negali konkuruoti su pačiais pigiausiais nežinomų gamintojų implantais, tačiau lyginant kokybės ir kainos santykį sunku būtų rasti geresnį variantą.

Krūtų didinimas implantais bus visiškai saugi ir teigiamą efektą duodanti procedūra, jei pasitikėsite plastikos chirurgu, paisysite jo rekomendacijų bei pirmiausiai žiūrėsite į savo saugumą, o ne žemą kainą ar kitas detales. Saugumą gali sumažinti ne tik prastos kokybės krūtų implantai, bet ir nekokybiškai atliekamas krūtų didinimas, gydytojo rekomendacijų nesilaikymas, pernelyg didelis skirtumas tarp esamo dydžio ir norimo rezultato. Apie viską plačiau Jums mielai papasakos dr. V. Jankūnas Jūsų konsultacijos metu.

Krūtų didinimo operacijos kaina, naudojant vienus inovatyviausius Motiva implantus, taip pat įskaičiuojant prieš ir pooperacinę priežiūrą – 2570 Eur.

Naudojant Motiva implantus krūtų didinimas kaina negali konkuruoti su pačiais pigiausiais nežinomų gamintojų implantais, tačiau lyginant kokybės ir kainos santykį sunku būtų rasti geresnį variantą. Naudojant Motiva implantus krūtų didinimas kaina negali konkuruoti su pačiais pigiausiais nežinomų gamintojų implantais, tačiau lyginant kokybės ir kainos santykį sunku būtų rasti geresnį variantą.

Lapkričio 18 – 19 d. plastikos chirurgas konsultuos Londone

Kaip ir kiekvieną mėnesį, daktaras atvyksta į Londoną ir čia konsultuoja dėl norimų operacijų, atlieka raukšlių mažinimo bei lūpų putlinimo procedūras.

Konsultacijų Londone vieta ir laikas

Lapkričio 18 d. nuo 13 val., Liberty bridge road Olympic village, Stratford London E20 1AS "Regency Beauty London"

Lapkričio 18 d. nuo 16 val., 60-62 Welling High St, Welling DA16 1TQ, "Medidenta Medical Centre"

Lapkričio 19 d. nuo 9 val., 145B Albert road, E16 2JD "North Woolwich dental practices"

Lapkričio 19 d.. nuo 14 val., House of Beauty, Asda Store (Beckton), Shop unit 8, Frobisher road, Mary Rose mall, E6 5LX

Būtina išankstinė registracija: telefonu 07562555055  arba užpildžius formą užpildžius formą čia: http://www.plastikoschirurgai.lt/medicininis-turizmas/ arba nuorodoje žemiau:

Straipsnio komentarai

 • .... Motiva krūtų implantai yra saugūs, atitinka tiek Europos, tiek JAV standartus...įdomu kokius JAV standartus atitinka? Išlaužta iš piršto. Motiva JAV neturi nieko, jokių standartų. Krūtų implantai yra medicinos prietaisas. Juos registruoja FDA. Motiva nėra registruota FDA.
  1. atitinka? // Gruodžio 18, 2016 // 18:58
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • .... Motiva krūtų implantai yra saugūs, atitinka tiek Europos, tiek JAV standartus...įdomu kokius JAV standartus atitinka? Išlaužta iš piršto. Motiva JAV neturi nieko, jokių standartų. Krūtų implantai yra medicinos prietaisas. Juos registruoja FDA. Motiva nėra registruota FDA.
  1. atitinka? // Gruodžio 18, 2016 // 18:58
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai