Sausio 15, 2015
Geriausios Anglijos kirpėjos patarimai šukuosenai atnaujinti
londoniete.lt 1
Geriausia koloristė ir plaukų stilistė pataria, kokią šukuoseną pasirinkti. © Asmeninio archyvo nuotr.

Artėjant pavasariui - pats laikas atsinaujinti. O kol pasimatys dietų ir sporto klubo rezultatai, visada galime pradėti nuo visiškai naujos šukuosenos. „Londonietės" konsultantė, geriausia koloristė ir plaukų stilistė Vaida Urbaitė, atsako į pirmąjį skaitytojos laišką.

Evelina Venckutė plaukų stilistei atsiuntė tokį laišką:

„Sveiki, esu Evelina, 18-os metų. Mane domintų tinkamas, įdomus plaukų kirpimas. O galbūt siūlytumėte plaukučius auginti?  Plaukai pūsti, todėl tenka tiesinti. Plaukai - šviesiai rudos spalvos, akys - šviesiai mėlynos."

pinterest.com nuotr. pinterest.com nuotr.

Ak, banguotų plaukų problemos - kaip gerai jos mums, garbanėms, pažįstamos,  ar ne? Bet Vaida turi puikią išeitį. Štai jos atsakymas Evelinai:

„Evelina,

Jūsų plaukai stori ir turintys polinkį banguotis ir pūstis, tad kuo trumpiau kirpsite, tuo daugiau bangų ir pasipūtimo įgausite. O tada būtinai reikės kiekvieną kartą po plovimo juos tvarkyti, tiesinti, garbanoti ir t.t. Jei jums tai - ne bėda, tuomet siūlau tokio tipo kirpimus.

O paprasčiausias ir mažiausiai tvarkymo reikalaujantis kirpimas jūsų tipo plaukams - ilgi plaukai, kurie nuo savo svorio pratysta ir mažiau pučiasi, tad ir ištiesinti juos pačiai lengviau bus."

Panašu, kad Evelinai pats metas bėgti į kirpyklą.

O jei jūs irgi norite pakeisti savo išvaizdą, tačiau nežinote, kas jums tinka ar nuo ko pradėti, rašykite į [email protected] ir Vaida tikrai jums mielai padės. Tiesa, prie laiško pridėkite savo profilio nuotrauką, kurioje aiškiai matytųsi jūsų kirpimas ir plaukų spalva. Vaida pataria ir vyriškiams, tad nesidrovėkite.

Sužinokite naujienas pirmi - sekite mus Facebooke!

Raktažodžiai: Vaida Urbaitėkirpimasplaukaimada

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai