Birželio 19, 2021
Užteks svajoti, laikas veikti | Nemokamas seminaras apie nekilnojamąjį turtą šį sekmadienį
© Investuotoja į NT Indrė Sevaitė ir nekilnojamojo turto brokeris Ričardas Gliebkus.

Lietingą savaitgalį galite praleisti kur kas naudingiau nei planavote: prisijungti prie nemokamo nekilnojamojo turto (NT) seminaro ir įgyti naujų žinių. O galbūt net iš esmės pakeisti savo gyvenimą.

“Užteks svajoti, laikas veikti. Šiuo metu itin palanku gilinti žinias arba mokytis apie investavimą į nekilnojamą turtą. Tad patariu neatidėlioti, nesnausti, o apsispręsti”, - sako seminaro organizatorė, nekilnojamojo turto, pastolių ir statybų verslo savininkė, kompanijų Jonas Properties ir Ieremie Contractors įkūrėja, investuotoja į NT, verslininkė INDRĖ SERVAITĖ. 

Jau ne vieną seminarą NT tema surengusiai lietuvei šįkart talkins ir nekilnojamojo turto brokeris, jau dešimt metų investuojantis į NT projektus RIČARDAS GLIEBKUS.

Investicijomis į nekilnojamąjį turtą lietuvė susidomėjo prieš septynerius metus, pati apsilankiusi seminare. Indrė jau sukūrė pelningą NT portfolio, skaitė paskaitas septyniose Europos šalyse ir yra mokiusi Kanados bei Australijos investuotojus, kaip imtis NT verslo JK. “Daugelis mano, kad norint investuoti į nekilnojamą turtą reikia turėti pradinį įnašą. Bet yra investavimo strategijų ir galimybių užsidirbti, net neįnešus pradinio kapitalo”.

“Noriu paskatinti visus domėtis šia sritimi. Jei reikia pagalbos perkant, nuomojant, investuojant į NT, nežinote nuo ko pradėti, metų metus apie tai galvojate, bet jus stabdo žinių trūkumas, finansinė baimė, prisijunkite ir paklausykite”, - kviečia I. Servaitė.

Seminaro metu Indrė ir Ričardas aptars šiuos klausimus:

1. Kaip pradėti investuoti neturint pradinio kapitalo?

2. Ką reikia žinoti perkant NT šiandieninėje rinkoje? “Namų kainų augimas iki šių metų gegužės buvo pats aukščiausias nuo 2007-ųjų. Tačiau šią savaitę paskelbta, kad birželio mėnesį kainos nukrito 1,9 procento. NT rinkos kainų augimas gali stabilizuotis ir pirkėjai turi būti pasiruošę viskam”, - prognozuoja I. Servaitė.

3. Banko paskolų apžvalga. Ričardas Gliebkus kalbės apie pokyčius būsto paskolų srityje.  

4. Nekilnojamojo turto pirkimo bei investavimo klaidos. Ekspertai aptars dažniausiai pasitaikančias nekilnojamojo turto klaidas, kurios pirkėjams kainavo tūkstančius.

5. Pasyvių pajamų kūrimas naudojant įvairias investavimo strategijas. “Kalbėsiu apie finansinę laisvę, verslumą ir galimybę dirbti sau. Seminaro dalyviai sužinos kaip susikurti pasyvias pajamas iš NT pirkimo ar nuomos, o ne tik būti priklausomiems nuo mėnesinio atlyginimo. Bedarbių skaičius JK iki kovo mėnesio išaugo iki 4,8% ir Anglijos Bankasprognozuoja, kad rudenį pakils iki 5,5%. Patarčiau jau dabar visiems pradėti kurti finansinį planą B ir galvoti apie įvairias papildomas galimybes užsidirbti. Manau mes lietuviai esame labai darbštūs, smalsūs ir pasiruošę dirbti, tačiau kartais taupome ne ten kur reikia ir sumokame dvigubai”, - sako seminaro organizatorė. 

Daugiau apie investicijas į nekilnojamąjį turtą sužinosite jau šį sekmadienį, birželio 20 d. 10 val. (JK laiku).

Pasimokykite iš kitų klaidų nemokamai, juk tai nieko nekainuoja! 

Registracija būtina >>>>>

 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai