Kovo 24, 2023
Susitikimas su Blue/Yellow įkūrėju Jonu Ohman Londone​

Šeštadienį, kovo 25 dieną, Stratford rajone vyks susitikimas su organizacijos Blue/Yellow įkūrėju Jonu Ohman. Renginyje taip pat dalyvaus Lietuvos draugu dažnai tituluojamas Edward Lucas - žinomas britų žurnalistas, knygų The New Cold War, Snowden’s Operation, Deception autorius, buvęs savaitraščio The Economist redaktorius, Baltijos šalių bei Rusijos santykių specialistas, saugumo ekspertas.

Jonas Ohman yra Vilniuje gyvenantis ir Lietuvos pilietybę turintis švedų žurnalistas, vertėjas, dokumentinių filmų (tarp jų Nematomas Frontas) kūrėjas. Nevyriausybinė organizacija Blue/Yellow ginkluotą Ukrainos pasipriešinimą remia jau nuo 2014 metų. Už surinktas lėšas organizacija Ukrainos karius ir savanorius aprūpina ne letalinės paskirties priemonėmis, taip padėdami kovoje su Rusijos agresija. Blue/Yellow padaliniai veikia ne tik Lietuvoje, bet ir Ukrainoje, Švedijoje, Amerikoje, Belgijoje bei Jungtinėje Karalystėje.

Londone vyksiančio renginio metu surinktos lėšos taip pat bus skirtos Blue/Yellow organizacijai, remiančiai Ukrainos pasipriešinimą. Aukoti bus galima įsigijant lietuvių ir ukrainiečių meno dirbinių aukcione ar tiesiogiai pervedant lėšas į organizacjos sąskaitą >>>

Susitikimas vyks kovo 25-ą dieną, šeštadienį 14 val. 
Adresas: Timber Lodge Caffe, Queen Elizabeth Olympic Park, Stratfor E20 1DY.
Bilietai: £10, studentams £5.

Daugiau info: 07961958851,  [email protected]

Raktažodžiai: UkrainaAnglijos lietuviai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai