Spalio 29, 2022
Skiriasi supermodelis G. Bundchen ir amerikietiškojo futbolo žvaigždė T. Brady

Amerikietiškojo futbolo žvaigždė Tomas Brady (Tomas Breidis) ir brazilų supermodelis Gisele Bundchen (Žizel Bundšin) penktadienį paskelbė apie skyrybas po 13 metų santuokos.

T. Brady ir G. Bundchen socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė panašius pareiškimus, kuriuose nurodė, jog taikiai išsprendė skyrybų sąlygų klausimus.

„Pastarosiomis dienomis mano žmona ir aš užbaigėme skyrybų po 13 metų santuokos procesą“, – parašė amerikietiškojo futbolo legenda, septynis kartus laimėjęs „Super Bowl“ trofėjų.

„Šį sprendimą priėmėme draugiškai ir esame vienas kitam dėkingi už kartu praleistą laiką“, – pridūrė T. Brady, sprendimą dėl skyrybų pavadinęs „skausmingu ir sunkiu“.

„Vienas kitam linkime tik geriausio, kokie nauji mūsų gyvenimų skyriai mūsų belauktų“, – parašė sportininkas, savo pareiškime taip pat paprašęs privatumo.

G. Bundchen savo pareiškime pažymėjo, kad „sprendimas užbaigti santuoką niekada nebūna lengvas, tačiau mes nutolome vienas nuo kito“.

Ir sportininkas, ir supermodelis pabrėžė, jog ir toliau kartu augins savo vaikus, kurių gerovę pavadino savo prioritetu.

2009 metais susituokę T. Brady ir G. Bundchen turi du vaikus – 12 metų Benjaminą (Bendžaminą) ir dukrą Vivian Lake (Vivian Leik), kuriai yra devyneri. T. Brady taip pat turi 15 metų sūnų Johną Edwardą (Džoną Edvardą) iš ankstesnių santykių.

Kalbos apie poros skyrybas bulvariniuose laikraščiuose sklandė jau ne vieną mėnesį. Kalbėta, kad jųdviejų santykiai pašlijo po to, kai T. Brady, nusprendęs užbaigti savo karjerą, po kelių savaičių apsigalvojo ir nusprendė sugrįžti į aikštelę.

45 metų T. Brady yra vienas geriausių visų laikų amerikietiškojo futbolo žaidėjų. 42 metų G. Bundchen savo ruožtu yra vienas iš labiausiai atpažįstamų modelių pasaulyje. 

BNS inf.

Raktažodžiai: PasaulisNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai