Birželio 6, 2021
Princas Harry ir Meghan Markle pranešė susilaukę dukters ir jau išrinko vardą
© Foto: Apple TV.

Didžiosios Britanijos princas Harry (Haris) ir jo sutuoktinė Meghan Markle (Megan Markl) sekmadienį pranešė apie dukters Lilibet Dianos (Lilibet Dianos) gimimą.

Mergaitė gimė Kalifornijos valstijoje JAV.

„Lili pavadinta savo prosenelės, Jos Didenybės Karalienės, kuri artimųjų rate vadinama „Lilibet“, vardu. Antrasis vardas „Diana“ pasirinktas norint pagerbti mylimą velionę močiutę, Velso princesę“, – sakoma poros pranešime.

Antrasis poros vaikas, esantis aštuntas eilėje į Didžiosios Britanijos sostą, gimė penktadienį Santa Barbaroje.

Šiuo metu M. Markle ir kūdikis jau yra parvykę į namus.

„Mergaitė gimė 3,5 kilogramo svorio. Ir mama, ir vaikas yra sveiki bei jaučiasi gerai ir jau grįžo namo“, – sakoma pranešime.

Sasekso kunigaikščių gyvena netoli Los Andželo, kur persikėlė praėjusių metų pradžioje, atsisakę karališkosios šeimos narių pareigų.

Kovo mėnesį pora davė garsųjį interviu JAV pokalbių laidų vedėjai Oprah Winfrey (Oprai Vinfri), sukėlusį didžiausią karališkosios šeimos krizę nuo tada, kai 1997 metais automobilio avarijoje žuvo princo Harrry motina, Velso princesė Diana.

Per dvi valandas trukusį pokalbį, kurį peržiūrėjo daugiau nei 17 mln. žmonių JAV ir daugiau nei 11 mln. žmonių Didžiojoje Britanijoje, Harry ir Meghan teigė, kad prie jų pasitraukimo iš JK į Šiaurės Ameriką prisidėjo rasizmo apraiškos.

BNS inf.

Raktažodžiai: NaujienosPasaulis

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai