Balandžio 20, 2021
Planuojate pirkti pirmąjį būstą Anglijoje? NT ekspertai atsakys į visus klausimus
Investuotoja į NT Indrė Sevaitė ir nekilnojamojo turto brokeris Ričardas Gliebkus.

Koronaviruso pandemija palietė absoliučiai visas industrijas, ne išimtis ir būsto rinka. Naujausi duomenys rodo, kad JK šį mėnesį nekilnojamojo turto (NT) kainos pakilo rekordiškai aukštai. Kylančių kainų priežastimi laikoma ne tik naujai pristatyta vyriausybės parama turintiems nedidelius pradinius įnašus, tačiau norintiems įsigyti būstą, bet ir padidėjusi nekilnojamojo turto paklausa. 

Ar dabar tinkamas metas galvoti apie nuosavo būsto pirkimą? Ar kantriai laukti tinkamesnio momento? Į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su NT pirkimu Anglijoje atsakymus išgirsite jau šį sekmadienį, balandžio 25 d. nemokamame internetiniame seminare lietuviams. Seminarą organizuoją nekilnojamojo turto, pastolių ir statybų verslo savininkė, kompanijų Jonas Properties ir Ieremie Contractors įkūrėja, investuotoja į NT, verslininkė INDRĖ SERVAITĖ. Jau ne vieną seminarą NT tema surengusiai lietuvei šįkart talkins ir nekilnojamojo turto brokeris, jau dešimt metų investuojantis į NT projektus RIČARDAS GLIEBKUS.

“Šiuo metu NT rinkos pusmečio prognozės yra gan aiškios, tačiau situacija gali keistis artėjant rudeniui ir žiemai. Seminaro metu su Ričardu būtent ir kalbėsime apie tai, kas laukia planuojančių įsigyti nuosavą būstą, ką reikėtų žinoti apie paskolas būstui ir nuo ko pradėti”, - seminarą pristato verslininkė. 

Investicijomis į nekilnojamąjį turtą bei veiklą NT rinkoje lietuvė pradėjo prieš septynerius metus. Indrė jau sukūrė pelningą NT portfolio, skaitė paskaitas septyniose Europos šalyse ir yra mokiusi Kanados bei Australijos investuotojus, kaip imtis NT verslo JK. “Noriu paskatinti visus domėtis šia sritimi. Jei reikia pagalbos perkant, nuomojant, investuojant į NT, nežinote nuo ko pradėti, metų metus apie tai galvojate, bet jus stabdo žinių trūkumas, finansinė baimė, prisijunkite ir paklausykite”, - kviečia I. Servaitė.

Seminaro metu Indrė ir Ričardas aptars šiuos klausimus:

  • Ką reikėtų žinoti prieš perkant pirmąjį būstą? 

  • Naujos statybos namai ir ‘shared ownership’.

  • 95% paskolos, patarimai planuojantiems pirkti pirmąjį būstą.

  • Ar galima pirkti pirmąjį namą investicijai, jeigu neturite pirmojo būsto ir kaip skiriasi pirkimo procesas?

  • Patarimai ir rekomendacijos pirkėjams, turintiems blogą kredito istoriją.

  • Į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti norint gauti būsto paskolą (pvz.: kiek reikia uždirbti per metus). Ar bankas tikrina mėnesines išlaidas?

Daugiau apie nekilnojamojo turto pirkimą ir paskolas sužinosite prisijungę prie nemokamo nekilnojamojo turto seminaro balandžio 25d . sekmadienį, 10 val. (JK laiku).

Seminaro temas ir registraciją (registracija būtina) rasite čia >>>>>

Raktažodžiai:

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai