Kovo 3, 2022
Pasaulinė peticija - Stop Putin's War Crimes
LIETUVOS AMBASADOS LONDONE PRANEŠIMAS

Mieli Jungtinės Karalystės lietuviai,

Ačiū visoms JK lietuvių bendruomenėms ir organizacijoms ir kiekvienam iš Jūsų asmeniškai už Jūsų rodomą pilietiškumą, už aktyvų dalyvavimą Ukrainos palaikymo akcijose ir prisidėjimą prie pagalbos Ukrainai teikimo!

Dalinuosi su Jumis pilietinės visuomenės organizacijų koalicijos kartu su didžiausia pasaulyje Ukrainos diasporą vienijančia asociacija Pasaulio ukrainiečių kongresu, pasipriešinimo judėjimu „Laisvoji Ukraina“ ir daugeliu kitų inicijuota pasauline peticija, kurioje raginama pasirašyti reikalavimą surengti Vladimirui Putinui tarptautinį tribunolą už jo padarytus ir daromus karo nusikaltimus!

Raginame visus Jungtinės Karalystės lietuvius aktyviai palaikyti šią iniciatyvą, skleisti žinią socialiniuose tinkluose, kartu raginti pasirašyti ir kitus!

Peticiją pasirašyti galima čia: https://chng.it/DXTMzjDyh2

Vladimiras Putinas pelnytai laikomas karo nusikaltėliu už smurtinius karo nusikaltimus, nusikaltimus žmoniškumui ir Ukrainos gyventojų genocidą. Jis asmeniškai atsakingas už ligoninių, mokyklų, vaikų darželių ir kitų civilinių Ukrainos miestų infrastruktūros objektų bombardavimą. Jis atsakingas už šimtų civilių gyventojų, taip pat ir vaikų, nužudymą. Šiandien jis kelia didžiausią grėsmę žmonijai ir pasaulio saugumui. Jis grasina branduoliniu karu. 

Putiną reikia sustabdyti. Vladimiras Putinas turi būti nubaustas!

Šios peticijos tikslas – surinkti 10 mln. parašų iš visų pasaulio šalių, pareikšti tvirtą paramą karo alinamos Ukrainos žmonėms ir paraginti pasaulio vyriausybes kreiptis ir reikalauti proceso Tarptautiniame baudžiamajame teisme. 

Prašome aktyviai įsitraukti į šią akciją, suvienijus pastangas su ukrainiečių, latvių, estų, lenkų, baltarusių bendruomenėmis, įtraukiant jūsų šalių aktyvius visuomenės veikėjus, politikus ir kitus žinomus asmenis.  

Socialiniuose tinkluose viešinant informaciją kviečiame naudoti grotažymes: #StopPutin #PutinWarCriminal #PunishPutin

 

Raktažodžiai: UkrainaPasaulisNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta