Sausio 7, 2021
D. Trumpas žada tvarkingą valdžios perdavimą sausio 20-ąją

Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) ketvirtadienį pareiškė, kad „sausio 20-ąją įvyks tvarkingas valdžios perdavimas“, Kongresui užbaigus rinkikų balsų ir išrinktojo prezidento Joe Bideno (Džo Baideno) pergalės patvirtinimo procesą po kadenciją baigiančio prezidento šalininkų įsiveržimo į JAV Kapitolijų.

D. Trumpo pareiškime, kurį tviteryje paskelbė jo padėjėjas socialinės žiniasklaidos reikalams Danas Scavino (Danas Skavinas), sakoma: „Nors absoliučiai nesutinku su rinkimų rezultatu, o faktai paremia mano

, vis dėlto sausio 20-ąją įvyks tvarkingas valdžios perdavimas.“

„Visuomet sakydavau, jog tęsime savo kovą, kad būtų įskaičiuoti tik teisėti balsai. Nors tai reiškia geriausios pirmosios kadencijos per prezidentinę istoriją pabaigą, tai tik mūsų kovos padaryti Ameriką vėl didžią pradžia“, – pridūrė prezidentas.

D. Trumpo paskyrą „Twitter“ šiuo metu blokuoja.

D. Trumpas pastaruosius du mėnesius atsisakydavo pripažinti pralaimėjimą rinkimuose ir kartodavo nepagrįstus įtarimus dėl masinio rezultatų klastojimo, kuriuos paneigė dešimtys teismų ir respublikonų pareigūnų, įskaitant jo buvusį generalinį prokurorą.

Bendrai Kongreso sesijai dėl Rinkikų kolegijos balsavimo rezultatų patvirtinimo, kuri baigėsi tik ankstyvą ketvirtadienio rytą, pirmininkavo viceprezidentas Mike'as Pence'as (Maikas Pensas).

Redaktorė Rūta Androšiūnaitė, BNS

Raktažodžiai: PasaulisNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai