Spalio 21, 2020
„Royal Mail“ pasiūlė naują paslaugą – surinks siuntinius tiesiai iš klientų namų

Didžiosios Britanijos pašto operatorė „Royal Mail“, pristatanti savo klientams paštą jau daugiau nei 500 metų, trečiadienį pranešė ketinanti pradėti teikti naują paslaugą – klientų siuntinių surinkimą tiesiai iš jų namų.

„Naujoji paslauga „Parcel Collect“ reiškia, kad paštininkai galės surinkti ir pristatyti siuntinius kasdien“, – sakoma „Royal Mail“ pranešime.

„Tai vienas didžiausių kasdieninių pašto ir siuntinių pristatymo paslaugos pokyčių nuo tada, kai 1852 metais buvo pastatytos pirmosios pašto dėžutės“, – priduriama pareiškime.

Anksčiau valstybei priklausiusi „Royal Mail“ pastaruoju metu susiduria su išaugusia siuntų pristatymo paklausa, nes COVID-19 pandemija paskatino internetinę prekybą.

Paslauga „Parcel Collect“ numato galimybę paštininkams priimti ne daugiau kaip penkis siuntinius iš vieno adreso, taip klientams leidžiant išvengti būtinybės atvykti į paštą.

Už kiekvieną siuntinį bus taikomas 72 pensų (79 euro centų) mokestis, neįskaitant pašto išlaidų.

Paslauga, nuo šiol apimsianti visą šalį, kiek anksčiau buvo pasiūlyta vakarų Anglijoje.

„Royal Mail“ darbuotojai pandemijos metu sulaukė daug dėmesio, nes jiems tenka svarbus vaidmuo pristatant COVID-19 tyrimų testus bei padedant įmonėms išgyventi ekonomikos nuosmukį.

Bendrovė taip pat ėmėsi padėti tokioms įmonėms kaip „Amazon“ pristatyti išaugusių siuntų skaičių, kai Didžiojoje Britanijoje pavasarį buvo įvestas karantinas.

Visgi „Royal Mail“ fiksuoja nuosmukį pagrindiniame laiškų pristatymo versle, nes daugelis klientus renkasi el. paštą ir tekstinius pranešimus.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai