Liepos 6, 2022
Naujas smūgis B. Johnsonui: atsistatydino dar du vyriausybės nariai

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) trečiadienį patyrė naują smūgį – atsistatydino dar du jo vyriausybės nariai.

Vaiko ir šeimos reikalų sekretorius Willas Quince'as (Vilas Kvinsas) sakė „neturintis kito pasirinkimo, tik įteikti savo atsistatydinimo raštą“, o jaunesnioji transporto ministrė Laura Trott (Lora Trot) nurodė pasitraukianti trūkstant pasitikėjimo vyriausybe.

Britų vyriausybę krečiant virtinei skandalų, antradienį netikėtai atsistatydino sveikatos apsaugos sekretorius Sajidas Javidas (Sadžidas Džavidas) ir iždo kancleris Rishi Sunakas (Rišis Sunakas). Abu jie sakė nebegalintys toleruoti skandalų kultūros B. Johnsono vyriausybėje.

Apie jų pasitraukimą buvo paskelbta kelios minutės po ministro pirmininko atsiprašymo už tai, kad jis vyriausiojo drausmintojo pavaduotoju paskyrė įtakingą konservatorių Chrisą Pincherį (Krisą Pinčerį), praėjusią savaitę atsistatydinusį dėl kaltinimų privačiame klube „per daug“ išgėrus ir grabinėjus du vyrus.

Dėl vyriausybės narių atsistatydinimų B. Johnsono trečiadienį laukia sunkūs pasiaiškinimai parlamente.

Redaktorė Miglė Giri, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai