Kovo 4, 2021
Meghan Markle: Bakingamo rūmai „leidžia toliau gyvuoti melui“
Buckingham palace.

Meghan Markle (Megan Markl) sako, kad Bakingamo rūmai „leidžia toliau gyvuoti melui“ apie ją ir jos vyrą princą Harry (Harį), rodo jos interviu Oprah Winfrey (Oprai Vinfri) ištrauka.

Šis skambus pareiškimas yra naujausia salvė vis tulžingesniame britų karališkosios šeimos ir JAV įsikūrusios poros viešųjų ryšių mūšyje.

Ištrauka buvo paskelbta trečiadienį, kelios valandos po Bakingamo rūmų pranešimo, jog rūmai tiria laikraščio „The Times“ informaciją apie įtarimus, kad Meghan po savo pasakiškų vestuvių ujo rūmų darbuotojus.

„Nesuprantu, kaip jie gali tikėtis, kad po viso šito laiko mes vis tiek tylėsime, jei Firma vaidina aktyvų vaidmenį leidžiant toliau gyvuoti melui apie mus“, – sakė M. Markle.

„Firma“ vadinama – kartais pašaipiai – britų karališkoji šeima.

Harry ir Meghan pernai paskelbė, kad atsitraukia nuo karališkųjų pareigų, ir šis atsiskyrimas nuo šeimos darėsi vis piktesnis.

Anksčiau šiais metais buvo patvirtintas jų nušalinimas visam laikui nuo karališkųjų pareigų. Rūmai ir pora varžosi dėl išsiskyrimo vaizdavimo kontrolės ir, tuo pačiu, visuomenės simpatijų.

Interviu O. Winfrey – venai ryškiausių JAV televizijos žvaigždžių – Amerikoje turi būti parodytas sekmadienį, o Didžiojoje Britanijoje – pirmadienį.

Anksčiau šią savaitę JAV transliuotojo CBS paskelbtoje interviu ištraukoje Harry, kuris dažnai skundžiasi žiniasklaidos kišimusi, sakė nerimaujantis dėl „istorijos pasikartojimo“, tikriausiai turėdamas galvoje savo motinos mirtį.

Diana žuvo, kai paparacų Paryžiuje atkakliai persekiotas ir dideliu greičiu lėkęs jos automobilis pateko į baisią avariją.

Trečiadienį Bakingamo rūmai paskelbė: „Aišku, kad esame labai susirūpinę dėl „The Times“ įtarimų po Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės buvusių darbuotojų tvirtinimų... Mūsų žmogiškųjų išteklių komanda aiškinsis aplinkybes.“

„The Times“ rašė, kad įtarimai yra susiję su 2018 metų spalio, kai po poros vestuvių buvo praėję keli mėnesiai, įvykiais.

„Tuo metu dirbę darbuotojai, taip pat ir tie, kas išėjo iš darbo rūmuose, bus pakviesti dalyvauti, kad būtų galima išsiaiškinti, ar galima ko nors pasimokyti, – nurodė rūmai. – Karališkieji rūmai... netoleruoja ir netoleruos engimo ar priekabiavimo darbo vietoje.“

M. Markle anksčiau paskelbė pareiškimą dėl šio pranešimo.

„Kunigaikštienę nuliūdino šis naujausias išpuolis prieš jos reputaciją, ypač kaip žmogų, kuris pats buvo ujimo taikinys, – sakė jos atstovas. – Ji pasiryžusi tęsti savo darbą dėl užuojautos skatinimo visame pasaulyje ir toliau sieks rodyti pavyzdį darydama gerus darbus.“

Sutuoktiniai sakė, kad minėtu laikraščiu prieš jų interviu televizijai naudojamasi „visiškai melagingam įvykių vaizdavimui parduoti“.

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai