Spalio 5, 2022
M.A.M.A. Londonas: didžiausią muzikinį renginį Anglijos lietuviams aptemdė traukinių streikas, tačiau gerų emocijų netrūko

Spalio pradžioje Anglijos lietuviai ir svečiai rinkosi į patį didžiausią istorijoje lietuvių muzikinį renginį Londone: pirmą kartą garsiojoje O2 arenoje įvyko M.A.M.A. Londonas koncertas.

Tokį vakarą publikai pristatė muzikinių apdovanojimų asociacija M.A.M.A.  ir didžiausias lietuviškų renginių organizatorius užsienio lietuviams Wacky Events. 

O2 Indigo salėje susirinkę žiūrovai išvydo eilę garsiausių Lietuvos atlikėjų ir šou pasaulio veidų. Renginį vedė vienas garsiausių šalies humoristų Justinas Jankevičius su kolege, aktore Inga Jankauskaite. Savo žinomiausius hitus atliko Vaidas Baumila, Eurovizijos dainų konkurso žvaigždės The Roop, sparčiai populiarėjanti jaunosios kartos atlikėja Jessica Shy, Vidas Bareikis, repo grupė 8 Kambarys. Į renginį atvyko ir M.A.M.A vadovas Martynas Tyla, prodiuserė Neringa Zeleniūtė, Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Eitvydas Bajarūnas, laidų vedėja Indrė Stonkuvienė.

Renginio organizatoriams teko susidurti ir su nelauktu iššūkiu: kaip tik tądien Anglijoje vyko viešojo transporto streikai. Atvykti į renginį buvo sudėtinga ir žiūrovams, ir salės darbuotojams, o daliai koncerto vietos taip ir nepavyko pasiekti. „Šis nelauktas iššūkis išties sukėlė daugybę nepatogumų. Kadangi neatvyko dalis darbuotojų, renginys šiek tiek vėlavo, neveikė rūbinė, bare truko darbuotojų, barmenams talkino netgi apsaugos darbuotojai. Tačiau džiaugiamės, jog tai nesutrukdė mėgautis kokybiška Lietuvos atlikėjų muzika ir tikimės, jog šeštadienio vakarą patirtos teigiamos emocijos įsimins dar ilgam“, - Londonietei pasakojo Wacky Events atstovas Mindaugas Kasparavičius.

Pasak Mindaugo, nepaisant visų trukdžių, gerų emocijų ir puikios nuotaikos netrūko, tiek publika, tiek ir atlikėjai mėgavosi koncertu. Vidas Bareikis netgi atsidūrė publikos viduryje, o Vaidai Baumilai atskriejo gerbėjos aukštakulnis. „Buvo šaunu dirbti su profesionalia komanda, puikiais atlikėjais. Panašu, kad šis renginys taps tradicija ir jau kitais metais susitiksime vėl - su nauja jėga, garsiausiais muzikantais bei jų hitais“, - teigia M. Kasparavičius.

Danijoje įsikūrę Wacky Events renginius lietuviams organizuoja jau nuo 2014-ųjų. Danijos, Švedijos, Norvegijos, Jungtinės Karalystės miestuose bei Dubline gyvenantiems lietuviams organizatoriai jau spėjo pristatyti eilę koncertų, filmų peržiūrų, teatro pasirodymų.

M.A.M.A. – tai Lietuvoje gerai žinomas ženklas, kuris apjungia svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus M.A.M.A., vasaros festivalį M.A.M.A. Vasara, kas savaitę sudaromą muzikos pasiklausymo platformos Spotify grojaraštį ir daugybėje radijo stočių transliuojamą muzikinę laidą M.A.M.A. TOP 40. O dabar jau ir pirmą kartą Didžiojoje Britanijoje vykusį renginį M.A.M.A. Londonas.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai