Spalio 17, 2022
Londono naujametiniai fejerverkai vėl bus atviri minioms žmonių

Gruodžio 31 dieną minios žmonių pirmą kartą nuo 2019 metų galės išvysti Londono naujametinius fejerverkus po to, kai pandeminiu laikotarpiu dvejus metus šis reginys buvo rodomas tik per televiziją, penktadienį paskelbė meras.

Jungtinės Karalystės sostinėje, Temzės upės pakrantėje vyksiantį renginį galės stebėti daugiau nei 100 tūkst. žmonių, o pirmieji bilietai bus pradėti pardavinėti kitą penktadienį.

Praėjusiais metais fejerverkų gyvai stebėti buvo neleidžiama, dėl koronaviruso omikron varianto kilus dar vienai susirgimų bangai, panašiai buvo ir prieš dvejus metus, kai šalyje buvo paskelbti griežčiausi apribojimai dėl COVID-19.

Renginiai 2020 ir 2021 metais buvo transliuojami per BBC televiziją ir jos internetinę programą „iPlayer“. Šiemet vėl planuojama televizijos transliacija, bet šįkart fejerverkų gyvai stebėti susirinks minios žmonių.

Dramatiški reginiai aplink pietiniame Temzės krante esantį apžvalgos ratą „Londono akis“ paprastai sutraukia itin daug žiūrovų iš JK ir viso pasaulio.

„Džiaugiuosi, kad mūsų fejerverkai sugrįžta ir londoniečiai bei sostinės svečiai vėl galės drauge Temzės pakrantėje pasitikti Naujuosius metus“, – sakė meras Sadiqas Khanas (Sadikas Chanas).

„Ši šventė yra vienas didžiausių metų vakarų mūsų sostinės svetingumo industrijoje ir nepamirštama akimirka, kai viso pasaulio akys krypsta į mūsų miestą“, – teigė jis.

Redaktorė Rūta Androšiūnaitė, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai