Liepos 26, 2021
Londone smarkios liūtys užtvindė gatves

Jungtinės Karalystės sostinę sekmadienį vėl talžant audroms, užtvindytose Londono gatvėse įstrigo daug autobusų ir automobilių.  

Avarinės tarnybos kovoja su „dideliu potvyniu Londone“, socialiniame tinkle „Twitter“ rašė sostinės meras Sadiqas Khanas (Sadikas Chanas) ir pridūrė, kad buvo paveiktos visos viešojo transporto paslaugos.   

Meras patarė žmonėms nevaikščioti ir nevažinėti užtvindytuose rajonuose. 

Socialinių tinklų vartotojų paskelbtuose vaizdo įrašuose buvo matyti Londono pietvakariuose apsemti automobiliai. Prognozuota, kad smarkios liūtys tęsis, audroms atslinkus į Anglijos pietryčius.      

Meteorologijos tarnyba paskelbė įspėjimą dėl nepalankų oro sąlygų visame Londone ir aplinkiniuose rajonuose iki 19 val. vietos (21 val. Lietuvos) laiku. 

Ji įspėjo apie galimus žaibus ir potvynius. Prognozuota, kad kai kuriuose rajonuose gali iškristi iki 10 cm kritulių – beveik dvigubai daugiau už įprastą liepos mėnesio vidutinį kritulių kiekį.   

Policija pietvakarių Londone uždarė gatvę šalia Kvinstauno kelio stoties, po geležinkelio tiltu įstrigus trims dviaukščiams autobusams, pranešė naujienų agentūros AFP žurnalistas. 

Vairuotojas, prisistatęs Erico (Eriko) vardu, sakė, kad keleiviams teko išlipti, kai į autobusą ėmė sunktis vanduo.   

Londono šiaurės rytuose esančiame Voltamstou pliaupiant smarkiam lietui automobilių vairuotojai paliko savo mašinas užtvindytose gatvėse.    

Policija sakė, kad „šiuo metu tvarkosi su gausiais potvyniais rytuose“, ir įspėjo, kad tuneliai bei žiedinės sankryžos yra užtvindyti.      

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS

Raktažodžiai: AnglijaLondonasNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai