Rugsėjo 17, 2023
Kontaktų užmezgimo (networking) renginys moterims Londone

Rugsėjo 24 d., netoli London Bridge esančiame Champagne Route bare/restorane įvyks kontaktų užmezgimo (networking) renginys moterims.

Renginį organizuoja finansų ir verslo konsultacinės įmonės Finrego įkūrėja Diana Hurta. Finrego padeda įkurti, vykdyti ir plėtoti verslą JK, teikdama verslo registravimo, buhalterines ir verslo plėtros paslaugas.

Renginio  organizatorė, Finrego įkūrėja Diana Hurta teigia, kad ‘networking’ – tai puiki proga atrasti naujų galimybių ir pažinčių. „Visus mus vienija bendras tikslas, visi norime motyvacijos, idėjų, padrąsinimo, augti ir klestėti. Panašius renginius Finrego organizuoja jau kelis metus. Laukiamos yra visos moterys, ne tik verslų savininkės, bet ir dar tik planuojančios pradėti veiklą. ‘Networking’ metu galima pristatyti savo verslą, apsikeisti vizitinėmis kortelėmis, kontaktais, ar tiesiog įdomiai praleisti laiką, susipažinti“.

Renginio metu dalyvės turės galimybę prisistatyti, papasakoti apie savo veiklą ar lūkesčius. 

Prieš renginį dalyvės kviečiamos prisijungti į Whatsapp grupę, kur taip pat galima pristatyti save, savo verslą, pasidalinti kontaktiniais duomenimis.

Champagne Route – tai lietuvių Pauliaus ir Vidos įkurta vieta. Daugiau apie vietą galite skaityti čia >>>  

Renginys vyks rugsėjo 24 d., 2023 nuo 12pm. Vietų skaičius ribotas, tad registracija būtina. 

Renginio naujienas sekite FB grupėje Verslas UK >>>

Įsigyti bilietus galite čia >>
Su Diana galite susisiekti [email protected]

 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai