Liepos 5, 2021
Kembridžo kunigaikštienei teko izoliuotis po kontakto su sergančiuoju COVID-19

Kembridžo kunigaikštienė Kate (Keit) dešimčiai dienų izoliavosi po kontakto su asmeniu, kuriam vėliau buvo nustatyta koronavirusinė infekcija, pirmadienį pranešė Kensnigtono rūmai. 

Princo Williamo (Viljamo) žmona „nejaučia jokių simptomų, bet laikosi visų atitinkamų vyriausybės rekomendacijų ir izoliuojasi namuose“, rašoma pranešime.    

Kate pirmadienį ketino dalyvauti padėkos pamaldose, skirtose 73-osioms Nacionalinės sveikatos apsaugos tarnybos (NHS) įsteigimo metinėms.  

Kunigaikštienė taip pat ketino susitikti su NHS darbuotojais monarchės Elizabeth II (Elzbietos II) Bakingamo rūmuose Londone.   

Pastarąjį kartą Kate viešumoje pasirodė penktadienį, kai stebėjo Vimbldono teniso turnyro kovas. Kate yra teniso klubo „All England Lawn Tennis Club“ globėja.   

Apie kunigaikštienės saviizoliaciją pranešta vyriausybei ruošiantis nuo liepos 19 dienos Anglijoje atšaukti visus dėl koronaviruso pandemijos taikytus suvaržymus.  

Pastaruoju metu didėjo spaudimas atšaukti reikalavimą pilnai pasiskiepijusiems asmenims izoliuotis po kontakto su asmenimis, kuriems vėliau nustatoma COVID-19, jei jų testų rezultatai neigiami.   

Princas Williamas pernai lapkritį pranešė, kad balandį jam buvo diagnozuota koronavirusinė infekcija. Kiek anksčiau COVID-19 buvo nustatyta jo tėvui, sosto įpėdiniui princui Charlesui (Čarlzui).   

Velso princui pasireiškė tik lengvi COVID-19 simptomai. Tuo metu Williamas, kaip pranešė laikraštis „The Sun“, buvo kaip reikiant suimtas ligos.       

„Vienu metu jam netgi buvo sunku kvėpuoti“, – laikraščiui sakė neįvardytas šaltinis. 

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai