Sausio 26, 2023
Kaip teisingai investuoti į nekilnojamąjį turtą Anglijoje | Nemokamas seminaras

Kas nenorėtų susikurti finansinės laisvės ir saugumo? Viena iš pelningiausių verslo sričių, be abejonės, yra nekilnojamas turtas (NT). Sėkmingai įvykdytas NT projektas gali atnešti tūkstančius ar net šimtus tūkstančius pelno. Anglijos lietuvė INDRĖ SERVAITĖ, nekilnojamo turto ir statybų verslo Jonas Properties savininkė teigia norinti paskatinti visus domėtis šia sritimi, imtis veiklos, kuri atneštų ne tik solidžias pajamas, bet ir laisvę. Sausio 28 d. I. Servaitė kviečia visus prisijungti į nemokamą internetinį seminarą ir pasisemti žinių apie 2023-ųjų būsto rinką ir su ja susijusias galimybes.

Investuoti į nekilnojamąjį turtą Didžiojoje Britanijoje lietuvė pradėjo prieš aštuonerius metus ir jau įgyvendino ne vieną pelningą NT projektą. „Už gražiai sutvarkytą dviejų kambarių namą nuomojamą Vakarų Anglijoje galima gauti iki £750. Jeigu tai yra HMO (atskirų  kambarių nuoma) suma siekia ir iki £1300 per mėnesį. Perkant namą už £75 000 - £100 000 užtenka £25 000 užstatui, tad būsto pirkėjams itin patrauklūs tokie Anglijos miestai kaip Liverpool, Chorley, Preston.  Apie tai kalbėsiu mokymuose šeštadienį“, - sako verslininkė.

Pasak Indrės, šis būstas buvo nupirktas iš privataus savininko. "Radome namą mėtydami lankstinukus ir išsiuntėm laišką savininkui. Per 12 mėn. po remonto sukurta £25 000 - £30 000 pelnas". Pasak Indrės, šis būstas buvo nupirktas iš privataus savininko. "Radome namą mėtydami lankstinukus ir išsiuntėm laišką savininkui. Per 12 mėn. po remonto sukurta £25 000 - £30 000 pelnas".
Pasak Indrės, šis būstas buvo nupirktas iš privataus savininko. "Radome namą mėtydami lankstinukus ir išsiuntėm laišką savininkui. Per 12 mėn. po remonto sukurta £25 000 - £30 000 pelnas". Pasak Indrės, šis būstas buvo nupirktas iš privataus savininko. "Radome namą mėtydami lankstinukus ir išsiuntėm laišką savininkui. Per 12 mėn. po remonto sukurta £25 000 - £30 000 pelnas".

2022-aisiais su savo komanda verslininkė įvykdė dešimt sėkmingų projektų būsto nuomai ir du pelningus NT pardavimus. Pasak I. Servaitės, ji glaudžiai bendradarbiauja su investuotojais gyvenančiais ne tik JK, bet ir Lietuvoje bei Šveicarijoje.

Indrės paskaitų bei mokymų klausė Kanados, Šveicarijos, Austrijos, Norvegijos, Olandijos, Suomijos, Prancūzijos šalių investuotojai. Savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi ji dalinasi ir su lietuviais, organizuoja virtualius mokymus, veda seminarus. „Renginiuose kalbu apie visas nekilnojamojo turto subtilybes ir NT investavimą Anglijoje, net ir tuos atvejus, kai nėra santaupų. Aptariu efektyvias strategijas ir kaip jas vykdant galima sėkmingai užsidirbti“.

Buvusi telšietė į Angliją atvyko 2010-aisiais baigusi magistro studijas. „Pradžioje teko griebtis bet kokio darbo: valytoja viešbutyje, vėliau padėjėja mokykloje. Gyvenimas aukštyn kojomis apsivertė susilaukus sūnaus. Supratau, kad noriu kuo daugiau laiko praleisti su savo mažyliu, tad vis galvodavau, kokia veikla man suteiktų ne tik finansinę laisvę, bet ir galimybių daugiau laiko skirti šeimai ir vaikams. Nekilnojamojo turto verslas atitiko mano visus lūkesčius“, - pasakoja Indrė.

Investicijomis į NT lietuvė susidomėjo apsilankiusi nemokamame seminare. „Visuomet maniau, kad turi būti milijonierius, jei nori imtis tokios veiklos. Tačiau seminaras man atvėrė akis. Pasiklausius NT srities ekspertų supratau, kad tai verslas, kuriuo norėčiau ir galėčiau užsiimti. Jei sugeba kiti, kodėl nepabandžius ir man?“

“Noriu paskatinti visus, ypatingai kuo daugiau moterų domėtis šia sritimi. Jei reikia pagalbos perkant, nuomojant, investuojant į būstą, nežinote nuo ko pradėti, metų metus apie tai galvojate, bet jus stabdo žinių trūkumas, finansinė baimė, prisijunkite ir paklausykite. Seminare jūsų lauks žinių bagažas ir patarimai apie NT sistemas, formules, patikrintus metodus, strategijas ”, - kviečia verslininkė.

Nemokamas NT seminaras su Indre Servaite (registracija būtina)

Seminaro temos:

1. Nekilnojamojo turto pirkimą, pardavimą Didžiojoje Britanijoje.

2. Įvairias nekilnojamojo turto nuomos strategijas ir kaip sukurti pasyvias pajamas investuojant?

3. Banko paskolų ir rinkos kainų apžvalga Didžiojoje Britanijoje.

4. Finansinę nepriklausomybę.

5. Kaip pradėti pirkti nekilnojamąjį turtą neturint pradinio kapitalo?

Zoom seminaro laikas: 10am (Didžiosios Britanijos laiku).

Data: Sausio 28d., 2023

Registracijos nuoroda: https://assetacademy.co.uk/indre

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai