Vasario 1, 2023
JK vežėja „Flybe“ pranešė nutraukianti paslaugų teikimą, atšaukė visus skrydžius

Didžiosios Britanijos oro linijų bendrovė „Flybe“ šeštadienį pranešė sustabdžiusi paslaugų teikimą ir atšaukusi visus skrydžius.

„Deja, turime pranešti, kad bendrovė „Flybe“ perduota išoriniam administratoriui“, – tviteryje parašė oro linijų bendrovė.

„Flybe“ nutraukė paslaugų teikimą. Visi „Flybe“ skrydžiai iš ir į JK atšaukti, jie nebus perkelti“, – sakoma pranešime.

JK civilinės aviacijos institucija (CAA) patarė keleiviams, įsigijusiems bilietus į „Flybe“ skrydžius, nevykti į oro uostus.

„Visada liūdna matyti, kad oro linijų bendrovė perduodama administratoriui. Suprantame, jog „Flybe“ sprendimas nutraukti paslaugų teikimą sukels nerimą visiems jos darbuotojams ir klientams“, – pažymėjo CAA vartotojų teisių gynimo direktorius Paulas Smithas (Polas Smitas)

„Raginame keleivius, planavusius naudotis šios oro linijų bendrovės paslaugomis, nevykti į oro uostus, nes visi „Flybe“ skrydžiai buvo atšaukti.“

„Flybe“ veiklą atnaujino vos šių metų balandžio mėnesį.

2020 metų pavasarį bendrovė paskelbė pradėjusi bankroto procedūrą, kai prasidėjo koronaviruso pandemijos sukelta krizė, sudavusi skaudų smūgį kelionių pramonei visame pasaulyje.

Iki tol vežėja vykdydavo iki 530 skrydžių per savaitę maršrutais iš Belfasto, Birmingemo ir Londono Hitrou (Heathrow) oro uostų į miestus visoje JK, taip pat į Amsterdamą ir Ženevą.

Prieš bankrutuodama ji buvo JK vidaus skrydžių sektoriaus lyderė.

Tuomet bendrovės turtą įsigijo „Thyme Opco“, susijusi su JAV rizikos draudimo fondu „Cyrus Capital“.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai