Vasario 2, 2023
JK prekybos centrų tinklas „Tesco“ planuoja atleisti apie 2,1 tūkst. darbuotojų

Didžiausia JK mažmenininkė „Tesco“ antradienį paskelbė planuojanti atleisti apie 2,1 tūkst. darbuotojų, rekordines aukštumas pasiekusiai infliacijai smarkiai padidinus išlaidas.

Bendrovė ketina atsisakyti apie 1 750 vadovaujančių pareigybių.

Dar 350 darbo vietų neliks uždarius kai kurias vaistines, visus likusius karšto maisto prekystalius ir įgyvendinus kitus pokyčius.

Grupės teigimu, ji yra pasirengusi nuveikti „daugiau to, kas duos rezultatų, ir stabdyti arba supaprastinti tas veiklas, kur to reikės, kad galėtų vykdyti savo verslą kuo veiksmingiau“.

Netektį kompensuos 1,8 tūkst. „lyderių pozicijų“ sukūrimas.

„Tesco“ neseniai paskelbė apie sėkmingą šventinį laikotarpį, nepaisant to, kad dalis klientų rinkosi pigesnius konkurentus, kainoms ėmus sparčiai augti.

„Tesco“ buvo naudingas dalies didėjančių išlaidų perkėlimas vartotojams, kurių daugelis, regis, buvo pasirengę likti lojalūs prekybos centrų tinklui, nors JK infliacija pasiekė kelių dešimtmečių aukštumas. 

Tuo pačiu metu tinklas siekia suvienodinti savo siūlomas kai kurių prekių kainas su Vokietijos tinklų „Aldi“ ir „Lidl“ taikomis kainomis, kad išlaikytų pirkėjus.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai