Kovo 22, 2021
JK policija sulaikė 36 žmones per protestą prieš suvaržymus dėl koronaviruso

Londono policija šeštadienį sulaikė dešimtis asmenų, tūkstančiams žmonių susirinkus į protestą prieš suvaržymus dėl koronaviruso.

Policija pranešė, kad sulaikė 36 žmones, daugiausia dėl kelis mėnesius galiojančių taisyklių, kurios, išskyrus keletą priežasčių, neleidžia palikti namų, pažeidimų.

Skaičiuojama, kad keli tūkstančiai žmonių susirinko į demonstraciją, kurios prasidėjo šeštadienį Haid parke.

Miniai nužygiavus per Londono centrą, maždaug 100 žmonių grupė grįžo į parką, o policija teigė, kad jie svaidė butelius ir skardines į pareigūnus.

„Keli buvo sužeisti per tikslinius užpuolimus“, – pranešime sakė policijos operacijai vadovavęs Laurence'as Tayloras (Lorensas Teiloras).

„Visiškai nepriimtina ir liūdina tai, kad pareigūnai, vykdantys normas, kurios yra tam, kad apsaugotų mus visus, tapo smurtinių išpuolių aukomis“, – pridūrė jis.

Ribojimai dėl COVID-19 Anglijoje taikomi nuo sausio pradžios, kai šalyje padaugėjo užsikrėtimo, hospitalizacijų ir mirties atvejų.

Nuo to laiko padėtis pastebimai pagerėjo, ir ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) praėjusį mėnesį išdėstė, kaip bus laipsniškai švelninami apribojimai, o griežta tvarka dėl likimo namuose turėtų baigti galioti vėliau šį mėnesį.

Per pandemiją šalyje reguliariai vyko demonstracijos prieš suvaržymus dėl koronaviruso, sutraukdavusios šimtus ar net tūkstančius žmonių, dažnai per jas būdavo sulaikoma kažkiek protestuotojų.

Redaktorė Rūta Androšiūnaitė, BNS

Raktažodžiai: CoronavirusKoronavirusasAnglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai