Kovo 15, 2021
JK dėl jaunos moters nužudymo prieš teismą stojo policijos pareigūnas

Prieš Londono teismą šeštadienį stojo policijos pareigūnas, apkaltintas jaunos londonietės nužudymu, sukrėtusiu visą šalį ir iškėlusiu klausimų dėl moterų saugumo.

48 metų Londono policijos pareigūnas, diplomatinės apsaugos padalinio narys Wayne'as Couzensas (Veinas Kuzensas) penktadienį buvo apkaltintas Sarah Everard (Saros Everard) pagrobimu ir nužudymu.

33 metų rinkodaros vadovė dingo kovo 3-iosios vakarą, apie pusę dešimtos, kai ėjo iš draugų buto į savo namus už 50 minučių kelio.

W. Couzensas antradienį buvo areštuotas savo namuose Kente Pietryčių Anglijoje. Aukos kūnas trečiadienį buvo aptiktas miške netoliese. Aukos tapatybė nustatyta penktadienį.

W. Couzensas, kurį per 48 val. dukart teko vežti į ligoninę dėl galvos sužeidimų, patirtų tardymo izoliatoriuje, šeštadienį teisme patvirtino savo vardą ir asmenines detales.

S. Everard nužudymo byla sukėlė politinių padarinių. Parlamentarė Jess Phillips (Džes Filips) šią savaitę garsiai perskaitė 118 pernai nužudytų moterų vardus, o ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) sakė, kad ši byla jį „sukrėtė ir labai nuliūdino“.

Redaktorė Miglė Giri, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai