Gruodžio 9, 2022
JK būtiniausių prekių parduotuvių tinklą plečianti „Asda“ sukurs 10 tūkst. darbo vietų

Jungtinės Karalystės (JK) prekybos tinklas „Asda“ rengiasi sparčiau atidaryti 300 naujų parduotuvių „Asda Express“ ir planuoja per kitus ketverius metus sukurti 10 tūkst. naujų darbo vietų.

Šiuo metu trečia pagal dydį JK mažmenininkė yra užsibrėžusi tikslą aplenkti „Sainsbury's“ ir užimti antrą vietą didžiausių JK mažmenininkų sąraše, kuriame pirmauja „Tesco“.

Plėtros viltis „Asda“ deda į būtiniausių prekių parduotuvių rinką, kuri, kaip prognozuojama, iki 2027 metų Britanijoje padidės 13 proc. iki daugiau kaip 50 mlrd. svarų (58 mlrd. eurų).

„Parduotuvių tinklo vystymas šioje rinkoje yra pagrindinė dalis „Asda“ ilgalaikio augimo strategijos, kuria siekiama tapti antru pagal dydį JK prekybos tinklu“, – rašoma bendrovės paskelbtame pranešime.

Antradienį „Asda“ atidarė savo antrąją parduotuvę „Asda Express“, kuri atvėrė duris viename gyvenamajame rajone Londono šiaurinėje dalyje, ir patvirtino planus iki 2026 metų pabaigos atidaryti dar 300 tokių parduotuvių.

Broliai milijardieriai Mohsinas ir Zuberas Issa (Isa) kartu su privataus kapitalo bendrove „TDR Capital“ pernai įsigijo „Asda“ iš JAV mažmeninės prekybos milžinės „Walmart“ už 6,8 mlrd. svarų.

Antradienį paskelbtame pranešime M. Issa pareiškė, kad svarbi bendrovės plėtros strategijos dalis yra „suteikti vartotojams daugiau galimybių apsipirkti „Asda“ parduotuvėse arčiau tos vietos, kurioje jie gyvena ar dirba“.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai