Rugpjūčio 1, 2022
Įtarimai Anglijoje mirtinai subadžius devynmetę pareikšti lietuviui

Įtarimai Anglijoje mirtinai subadžius devynmetę pareikšti lietuviui, skelbia britų žiniasklaida.

Linkolnšyro policija sulaikė ir įtarimus pareiškė 22-ejų Deividui Skebui. Jis pirmadienį bus pristatytas į teismą. 

D. Skebas įtariamas Linkolnšyro grafystėje, Bostono mieste, ketvirtadienį peiliu mirtinai subadęs devynerių metų lietuvę Liliją Valutytę.

Iš pradžių policija buvo sulaikiusi du įtariamuosius, tačiau jie buvo paleisti.

Kaip praneša Linkolnšyro policija, devynerių metų Lilia Valutytė peiliu mirtinai buvo subadyta apie 18.20 val., kai mergaitė drauge su jaunesne seserimi žaidė šalia mamos darbovietės.

Lilijos šeimai padeda specialiai apmokyti policijos specialistai. Lilijos šeimai padeda specialiai apmokyti policijos specialistai.

Šeštadienį po pietų mažiausiai 20 pareigūnų įsiveržė į namą, esantį netoliese nuo vietos, kur Linkolnšyre buvo nužudyta „tyli“ mokinukė, mėgusi šokius ir Harį Poterį.

Kaip rašo Metro, Lieknas, nesiskutęs įtariamasis mėgino sprukti per galinį kiemą Thoroldo gatvėje Bostone į miesto centrinį parką, bet galiausiai buvo sučiuptas 200 jardų nuo ketvirtadienį įvykusios žmogžudystės vietos, kai įtariamasis buvo rastas naudojantis policijos dronu.

Įtariamasis Deividas Skebas. Įtariamasis Deividas Skebas.

Dėvintis juodus marškinėlius, juodas „Adidas“ sportines kelnes ir sportinius batelius, jis buvo nufotografuotas, kai surakintas antrankiais buvo sodinamas į policijos automobilį. Rašoma, kad įtariamasis, dėl devynmetės Lillios Valutytės nužudymo, sulaikymo metu nerodė jokios reakcijos, istoriją pasakoja Daily Mail.

Metro teigimu, policija tiria versiją, kad mergaitės nužudymas gali būti susijęs su mamos darboviete ir kova dėl nesumokėtų atlyginimų. 

Nužudymas nepaprastai sukrėtė vietos bendruomenę.

Nužudytos mergaitės tėvams sunkiu metu padeda specialiai apmokyti policijos specialistai.

Įvykis tiriamas, visi turintys informacijos prašomi skambinti 101 ar rašyti [email protected] (reka nurodyti incidento numerį 419 of 28 July). Norintys suteikti informacijos anonimiškai gali ksambinti CrimeStoppers organizacijai telefonu 0800555111.

Raktažodžiai:

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai