Birželio 1, 2022
Išleidžiamas pašto ženklas, skirtas lietuvių Ukrainai dovanojamam dronui „Bayraktar“

Lietuvos paštas išleidžia pašto ženklą, skirtą lietuvių Ukrainai dovanojamam bepiločiam orlaiviui „Bayraktar“.

Įmonė antradienį pranešė, kad pašto ženklą kitą savaitę bus galima įsigyti visuose didžiųjų miestų pašto skyriuose ir Lietuvos pašto elektroninėje parduotuvėje.

Pirkdamas pašto ženklą pusė sumos žmogus skirs ukrainiečius remiančiai organizacijai „Mėlyna ir geltona“ („Blue/Yellow“).

Lietuvos paštas šį pašto ženklą išleis kartu su „Laisvės TV“, kurios iniciatyva per kelias dienas buvo surinkti 5 mln. eurų, reikalingi šiam dronui įsigyti.

„Šis neeilinis įvykis yra apie visuomenės susitelkimą, vienybę, todėl norime jį išsaugoti pašto ženklo pavidalu. Pašto ženklai yra Lietuvos pašto būdas įamžinti ir skleisti svarbias žinutes, vertybes, idėjas. Ši Lietuvos žmonių akcija žymi turbūt pirmą kartą istorijoje nutikusį įvykį, kai vienos šalies piliečiai, siekdami padėti kitai valstybei, jai dovanoja tokią reikalingą pagalbą“, – sako Lietuvos pašto generalinė direktorė Asta Sungailienė.

Pašto ženklo dizainą sukūrė skaitmeninės rinkodaros agentūros „What about“ komanda.

Derėtis dėl drono įsigijimo antradienį į Turkiją išvyko krašto apsaugos viceministras Vilius Semeška. Sandoriui įvykus, ginklas bus pristatytas į Lietuvą, o tuomet perduotas Kyjivui.

Raktažodžiai: UkrainaPasaulisNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai