Kovo 21, 2018
San Fransiskas uždraudė prekybą kailiais

San Fransiskas antradienį tapo didžiausiu JAV miestu, gyvūnų apsaugos sumetimais uždraudusiu pardavinėti kailius.

Šio politiškai liberalaus Kalifornijos miesto Prižiūrėtojų taryboje už draudimą prekiauti balsavo 10 narių, o „prieš“ – nė vieno.

Ne pelno organizacija „Humane Society International“ (HSI) sveikino balsavimą ir sakė, kad jis yra „nuostabus ir istorinis ne tik gyvūnams, bet ir užjaučiančiam vartotojiškumui“. Organizacija išreiškė viltį, kad „pasaulis stebi“.

Du mažesni Kalifornijos miestai – Vest Holivudas ir Berklis – jau anksčiau uždraudė pardavinėti kailius.

Draudimai pardavinėti ir importuoti kailius egzistuoja Indijoje ir Brazilijos San Paulo mieste, nurodoma HSI tinklaraštyje.

Dveji italų mados namai, „Versace“ ir „Furla“, spaudžiami HSI neseniai paskelbė, kad nebenaudos kailių. Anksčiau tai yra pažadėję „Armani“, „Calvin Klein“, „Hugo Boss“, „Ralph Lauren“, „Michael Kors“ ir „Gucci“.

San Fransisko Prižiūrėtojų tarybos narė Katy Tang (Keti Tang) sakė, jog kiekvienais metais maždaug 50 mln. gyvūnų „yra žiauriai nugalabijami, kad mes galėtume nešioti jų kailius ir atrodyti madingai“.

„Tikiuosi, kad tai pasiųs įtaigią žinią likusiai pasaulio daliai“, – laikraščiui „San Francisco Chronicle“ sakė ji.

Mažmenininkai sakė nerimaujantys dėl draudimo, įsigaliosiančio sausio 1 dieną.

„Mums Sąjungos aikštės (rajone) tai didelis verslas. Tai mus rimtai paveiks“, – sakė Karen Flood (Karen Flud), vadovaujanti San Fransisko Sąjungos aikštės verslo skatinimo rajonui.

BNS inf.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai