Gruodžio 12, 2011
Click. Kalėdinės dovanos - vienu paspaudimu
LONDONIETĖ, 1
Norintiems išvengti kamščių parduotuvėse siūlome puikias Kalėdinių dovanų idėjas ir svajones, kurias galite išpildyti keliais kompiuterio klavišo spustelėjimais. 

 
Mėgstančius gamtą, keliones, svajones draugus pradžiuginkite National Trust organizacijos nario kortele metams (angl. membership). Šios kortelės turėtojas gali visus metus nemokamai lankyti daugiau nei 300 gražiausių Anglijos vietų - pilių, sodų, parkų, rūmų. Nario kortelė metams kainuoja apie £40. Jei leidžia biudžetas, dovanoti galima dvi narystes – juk dviese (su vyru, drauge, žmona, artimu žmogumi) smagiau. Visą reikiamą informaciją rasite tinklapyje www.nationaltrust.org.uk.


Verslo partneriams, kolegoms, žmonėms, kuriuos dažniau matote profesionalioje aplinkoje (pavyzdžiui – darbe), įteikite neįpareigojančias, bet stilingas dovanas. Geros arbatos dėžutė – puikiai atliks savo darbą. Fortnum & Mason nuo seno garsėja karališka, kokybiška arbata.  

 
Raudonas lūpdažis – klasika, tinka ir blondinėms, ir briunetėms, tad padovanojus jį draugei, su žinute „raudonų lūpų vakarėliams“, neapsiriksite. Mėgstančioms gundančias, ryškias lūpas patiks„Smashbox lip stain“ į markerį panaši priemonė lūpoms dažyti. Gerai laikosi, palieka žymę šidyje, bet ne ant arbatos puodelių. „Smashbox Limitless Lip Stain & Color Seal Bal“, Debenhams, £19,35.Mėgstamo žurnalo metinė prenumerata - dovana, kuri tikrai nenukeliaus į nereikalingų daiktų kampelį. Vyrui, kuriam įdomu kas dedasi daug toliau už jo tvoros, rekomenduojame National Geography metinė prenumerata kainuos £19. Mėgėjams sukiotis virtuvėje parankus bus BBC Good Food. Ir, žinoma, Londonietės prenumerata - užsakydami parašykite, kad prenumeratą dovanojame ir kartu su sveikinimo žinute nusiųsime atvirutę.


Neatsitraukiantys nuo knygų tikrai turės kur panaudoti didžiausios internetinės knygų krautuvės amazon.co.uk dovanų kuponą (£20)>>>>. O jei biudžetas leidžia įteikite Amazon Kindle knygų skaitytuvą. Galima murmėti, kad taip, popierinės knygos sentimentaliau, gražiau, bet keliaujant kiekvienas atsidus lengviau, su savimi galėdamas pasiimti dešimtis tūkstančių knygų, kurios telpa į lengvutį Kindle - skaityti patogu ir paprasta, priprantama greitai.

Mažiesiems princams ir princesėms padovanokite Melissa & Doug pilį, su veikiančiais požemiais, pakeliamais tiltais, balkonais, karaliais, karalienėmis ir visa rūmų svita. Geriau nei bet koks kompiuterinis žaidimas šis lavins mažųjų fantaziją, jie galės kurti savo pačių pasakas.  
Sesei ir broliui siūlome šią pilį šią pilį (£29,51): 
 

Mergaitės džiaugsis princesės pilimi (didesnė - £66), (mažesnė - £24)
  
  

Berniukui tiks viduramžių pilaitė (£95>>>>>).
Melissa & Doug giria laimingi tėveliai ir keli net džiaugiasi, kad jų žaislai padėjo vaikus atitraukti nuo kompiuterių. Rūmų svitos figūrėlių rinkinį galite pridėti prie dovanos (rasite čia>>>>>>>), bet pilies menėmis galės vaikščioti ir jau vaikų turimi žaislai.Karališkojo Operos ir Baleto teatro Londone dovanų kuponas patiks vizualių menų gerbėjams. Užsakydami galite įrašyti savo pasirinktą dovanojamą sumą.


Kuri gi moteris, mergina nemėgsta pasilepinti vonioje? Kaukė plaukams ar prabangios putos voniai - tikrai bus sėkmingai panaudotos.
Percy & Reed Brilliantly Beautiful Superglossing Mask, Space NK, £18


Kas pasakė, kad kojinės bloga dovana? Labai apsidžiaugtume gavę šias kašmyro kojinaitės, skirtas miegojimui ar jaukiam įsitaisymui po pledu: The White Company dovanų dėžutė, £32.

Raktažodžiai: dovanosKalėdosšventės

Straipsnio komentarai

 • Labas, ar galima pas jus uzsisakyti metine Londonietes prenumerata? Noreciau seseriai kaledine dovana tokia padaryt :)Aciu
  1. kristina // Gruodžio 9, 2014 // 17:38
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Labas, ar galima pas jus uzsisakyti metine Londonietes prenumerata? Noreciau seseriai kaledine dovana tokia padaryt :)Aciu
  1. kristina // Gruodžio 9, 2014 // 17:38
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai