Vasario 10, 2021
Britų princo Andrew dukra Eugenie susilaukė pirmagimio

Jungtinės Karalystės monarchės Elizabeth II (Elzbietos II) sūnus princas Andrew (Endrius) antradienį tapo seneliu, jo jaunesniajai dukrai princesei Eugenie (Judžini) susilaukus sūnaus, pranešė Bakingamo rūmai.

Berniukas yra jau devintas Elizabeth II provaikaitis.     

30-metė Eugenie pirmagimio susilaukė prieš pat 9 val. (11 val. Lietuvos laiku) privačioje Portlando ligoninėje Londono centrinėje dalyje. Gimdyme dalyvavo jos sutuoktinis Jackas Brooksbankas (Džekas Bruksbankas).  

„Karalienė, Edinburgo kunigaikštis, Jorko kunigaikštis, Jorko kunigaikštienė Sarah (Sara) ir ponas bei ponia Brooksbankai informuoti ir džiaugiasi šiomis naujienomis“, – nurodė Bakingamo rūmai.  

Andrew yra Jorko kunigaikštis, o Sarah Ferguson (Sara Fergiuson) yra buvusi jo žmona, princesių Beatrice (Beatris) ir Eugenie motina.  

„Jos Karališkoji Aukštybė ir jos kūdikis jaučiasi gerai“, – pridūrė Bakingamo rūmai. 

Princesė Eugenie ir J. Brooksbankas susituokė per prašmatnią ceremoniją Vindzoro pilyje 2018 metais.  

Eugenie ir jos vyresnioji sesuo Beatrice, pernai ištekėjusi už italų verslininko, nekilnojamojo turto magnato Edoardo Mapelli Mozzi (Edoardo Mapelio Mocio), yra atitinkamai dešimtoji ir devintoji eilėje į Jungtinės Karalystės sostą.  

Jų tėvo princo Andrew, antrojo karalienės sūnaus, reputacijai smarkiai pakenkė ryšiai su velioniu JAV finansininku Jeffrey Epsteinu (Džefriu Epsteinu). 

66 metų milijardierius J. Epsteinas 2019 metų rugpjūtį pasikorė Niujorko kalėjimo kameroje, laukdamas teismo dėl prekybos nepilnamečiais lytinio išnaudojimo tikslais.

Andrew 2019 metais atsisakė karališkųjų pareigų, kilus visuomenės pasipiktinimui po vieno jo interviu televizijai, kuriame princas teisino savo draugystę su J. Epsteinu. 

60 metų Andrew griežtai neigia pareiškimus, esą jis turėjo lytinių santykių su septyniolikmete, kurią jam galimai parūpino J. Epsteinas. 

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai