Kovo 3, 2023
Britų princas Harry nebeturės namų karališkosiose valdose Vindzore

Princas Harry (Haris) ir jo žmona Meghan (Megan) greitai nebeturės namų britų karališkosios šeimos valdose Vindzore ir, tuo pačiu, bazės Jungtinėje Karalystėje, sakoma trečiadienį pasirodžiusiuose pranešimuose.

Netoli Vindzoro pilies esančiame Frogmoro kotedže, kurį jie atnaujino, kaip pranešama, už 2,4 mln. svarų (2,74 mln. eurų), jiems po vestuvių 2018 metais leido apsigyventi velionė karalienė Elizabeth II (Elžbieta II).

Dabar kotedžas siūlomas nešlovę užsitraukusiam princui Andrew (Endriui), karaliaus Charleso III (Karolio III) broliui, rašė laikraščiai „The Sun“ ir „The Daily Telegraph“.

Pranešama, kad Sasekso kunigaikščiams Harry ir Meghan sausį buvo pasakyta atlaisvinti kotedžą. Vos keliomis dienomis anksčiau buvo išleista kontroversiška princo atsiminimų knyga „Atsarginis“ (Spare).

Charlesas III, kuris seniai pasisako už karališkąsias pareigas einančių šeimos narių skaičiaus mažinimą, šiuo metu peržiūri finansavimą.

Jei būtų panaikinta 250 tūkst. svarų metinė dotacija princui Andrew, jis dėl didelių išlaikymo išlaidų galbūt būtų priverstas išsikraustyti iš savo dabartinės rezidencijos – 30 kambarių Karališkojo namelio Vindzoro valdoje.

Harry ir Meghan 2020-aisiais, dramatiškai atsisakę karališkųjų pareigų, persikraustė į Kaliforniją.

Nuo to laiko jie dalyvavo virtinėje projektų – nuo interviu Oprah Winfrey (Oprai Vinfri) iki „Netflix“ dokumentinio filmo – ir juose liejo nuoskaudas dėl savo patirčių karališkojoje šeimoje.

Sausio mėnesį išleista Harry autobiografija „Atsarginis“ pasiekė pardavimo rekordą, bet tuo pačiu sumažino princo populiarumą.

Andrew iš viešojo gyvenimo buvo priverstas pasitraukti dėl savo draugystės su velioniu nuteistu lytiniu nusikaltėliu Jeffrey Epsteinu (Džefriu Epsteinu).

Pernai Andrew susitarimu išsprendė Jungtinėse Valstijose Virginios Giuffre (Virdžinijos Džufrė) jam iškeltą civilinę bylą dėl lytinio smurto.

Bakingamo rūmai atsisakė komentuoti pranešimus. Su Sasekso kunigaikščių atstovu susisiekti kol kas nepavyko.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaLondonasNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai