Sausio 10, 2021
Britų manekenės S. Tennant šeima patvirtino jos savižudybę

Britų manekenė Stella Tennant (Stela Tenant), gerai atpažįstama iš savo androgeniško, aristokratiško stiliaus ir tapusi garsiausių mados kūrėjų kolekcijų veidu, praėjusį mėnesį nusižudė, patvirtino jos šeima.

S. Tennant mirė gruodžio 7 dieną Škotijoje, praėjus penkioms dienoms po jos 50-ojo gimtadienio. Pasak policijos, mirties aplinkybės įtarimų nekėlė. 

„Stella kurį laiką jautėsi blogai. Todėl esame apimti gilaus liūdesio ir nevilties, kad ji negalėjo gyventi toliau, nepaisant jos artimiausių žmonių meilės“, – sakoma ketvirtadienį vakare paskelbtame šeimos pranešime.

S. Tennant jame apibūdinama kaip „graži siela“.

Šlovės S. Tennant sulaukė dar paauglystėje, praėjusio amžiaus 10-ajame dešimtmetyje, kai ji debiutavo britų žurnale „Vogue“. Vėliau ji tęsė sėkmingą modelio karjerą, dirbo ant podiumo ir tapo tokių mados namų kaip „Chanel“, „Valentino“, „Versace“ veidu.

2012 metais ji pasirodė Londono olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje drauge su supermanekenėmis Naomi Campell (Naomi Kempbel) ir Kate Moss (Keit Mos).

Dėl jos mirties užuojautą reiškė tokios mados pasaulio įžymybės kaip Stella McCartney (Stela Makartni), nurodžiusi, kad  jai tai buvo „liūdna, siaubinga žinia“.

Britų „Vogue“ buvusią manekenę vadino „vienu labiausiai mados mylėtojų ir išskirtinių asmenybių“ bei „išskirtine figūra britų stiliaus istorijoje“.

S. Tennant buvo 2014 metais mirusios Devonšyro kunigaikštienės Deborah Mitford (Deboros Mitford) vaikaitė.

Ji buvo ištekėjusi už buvusio prancūzų fotografo Davido Lasnet (Davido Lanė), vėliau tapusio osteopatu. Pora turėjo keturis vaikus. 

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai