Vasario 23, 2021
Britų karalienės sveikinimas per televiziją nuskambės prieš princo Harry atvirą interviu

Karalienė Elizabeth II (Elzbieta II) savo kalbą Sandraugos dienos proga per televiziją pasakys kovo 7-ąją – tą pačią dieną, kai bus transliuojamas ir jos vaikaičio princo Harry (Hario) ilgai lauktas, bet kontroversiškas interviu JAV pokalbių laidų vedėjai Oprah Winfrey (Oprai Vinfri).

Karalienės Elizabeth metinė žinutė Sandraugos dienos proga, kuri šiemet minima kovo 8-ąją, bus transliuojama per specialią televizijos „BBC One“ programą. Ši programa bus rodoma vietoje įprastų mišių, šiemet atšauktų dėl koronaviruso pandemijos.

Jos Didenybės sveikinimas suplanuotas kelios valandos iki Harry ir jo žmonos Meghan (Megan) interviu. Jame pora turėtų pagaliau papasakoti pasauliui, kodėl nusprendė palikti karališkąją šeimą, šiuo žingsniu, kaip pranešama, užrūstindama kitus šeimos narius.

Vestminsterio abatija, kur turėjo vykti kasmetinės pamaldos, pirmadienį pranešė, jog specialioje programoje taip pat dalyvaus Harry tėvas princas Charlesas (Čarlzas), vyresnysis brolis princas Williamas (Viljamas) ir dar du aukšto rango karališkosios šeimos nariai.

Praėjusią savaitę Harry ir Meghan pranešė apie savo „intymų“ pokalbį su JAV pokalbių laidų vedėja O. Winfrey, kuriame, kaip manoma, jie prisimins savo nuoskaudas, kaip su jais buvo elgiamasi karališkoje šeimoje po jų pasakiškų vestuvių 2018 metais.

Vos paskelbus apie šį interviu, Bakingamo rūmai pranešė, kad karališkoji pora visam laikui atsisakė savo karališkosios šeimos narių pareigų, praėjus vos metams nuo monarchiją sudrebinusio jų ankstesnio pranešimo apie savo planus „atsitraukti“ nuo karališkosios šeimos darbų.

Sasekso kunigaikščiams patvirtinus, kad prie šių pareigų nebegrįš, karalienė nurodė sugrąžinti jų turimus garbės ir karališkųjų globėjų titulus, kad vėliau jie būtų perskirstyti dirbantiems karališkosios šeimos nariams.

Pernai pora persikėlė gyventi į Jungtines Valstijas. Po šio žingsnio, britų žiniasklaidos praminto „Megxitu“, Harry ir Meghan ėmėsi kelių komercinių projektų, įskaitant patrauklias sutartis su platformomis „Netflix“ ir „Spotify“.

Šiemet per Valentino dieną pora pranešė, kad laukiasi antro kūdikio. Anksčiau šį mėnesį ji jau buvo patekusi į laikraščių antraštes, Meghan laimėjus bylą prieš vieną britų laikraščių leidėją dėl privataus jos laiško tėvui publikavimo.

Redaktorė Rūta Androšiūnaitė, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai