Balandžio 29, 2021
Britanijos princas Williamas ir Kate paskelbė savo vedybų 10-ųjų metinių nuotraukas
© Royal Family official images / Chris Floyd and Press Association.

Britų Kembridžo kunigaikščiui ir kunigaikštienei ketvirtadienį minint jų vedybų 10-ųjų metinių sukaktį buvo paskelbtos laimingų vienas prie kito besiglaudžiančių sutuoktinių nuotraukos, kontrastuojančios su įtampa, kurią išgyvena Britanijos karališkoji šeima pastarosiomis savaitėmis.

Nuotraukose antras eilėje į sostą princas Williamas (Viljamas) ir jo sutuoktinė Kate Middleton (Keit Midlton) pozuoja apsirengę derančiais mėlynų atspalvių drabužiais. Viena iš nuotraukų primena poros oficialią sužadėtuvių fotografiją. 

Visame pasaulyje per televiziją transliuotos Wiliamo ir Kate vestuvės įvyko 2011 metų balandžio 29 dieną Vestminsterio abatijoje. Pora augina tris vaikus: septynmetį princą George'ą (Džordžą), penkiametę princesę Charlotte (Šarlot) ir trimetį princą Louisą (Luisą). Paprastai 10-osios vestuvių metinės yra vadinamos alavinėmis, nes šis metalas simbolizuoja ilgaamžiškumą.

Sukaktis minima praėjus 12 dienų po balandžio 9 dieną mirusio Williamo senelio princo Philipo (Filipo) laidotuvių. Jam buvo 99-eri.

Praėjusį mėnesį karališkąją šeimą sukrėtė Williamo jaunesnio brolio princo Harry (Hario) ir jo sutuoktinės Meghan (Megan) interviu televizijai, kuriame pora tvirtino, kad karališkųjų rūmų darbuotojai netaktiškai elgėsi su Meghan, o vienas karališkosios šeimos narys pažėrė rasistinių komentarų apie pirmąją poros atžalą. Harry pernai atsisakė karališkų pareigų ir su žmona bei sūnumi persikėlė gyventi į Kaliforniją.

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai