Vasario 24, 2023
Anglijos lietuviai kviečiami prisijungti prie paramos Ukrainai renginių

Šią savaitę pažymime tragiškas Rusijos įsiveržimo į Ukrainą metines. Rusija nuo 2014 metų vykdo neteisėtą, neišprovokuotą ir nepagrįstą karinę agresiją prieš Ukrainą. Vasario 24 dieną sueis lygiai vieneri metai nuo suintensyvėjusios Rusijos karinės invazijos į Ukrainą pradžios.

Kviečiame šią savaitę visus Jungtinėje Karalystėje gyvenančius lietuvius aktyviai dalyvauti paramos Ukrainai renginiuose miestuose ir vietovėse, kuriose gyvenate, išreiškiant paramą Ukrainai ir pagarbą žuvusiems ukrainiečiams.

Lietuvos ambasada kartu su Jungtinės Karalystės ukrainiečių bendruomene kviečia visus Londone ir jo apylinkėse gyvenančius lietuvius vasario 24 d., penktadienį, nuo 16:00 val. su lietuviškomis trispalvėmis dalyvauti atminimo renginiuose Londono Holland parke prie paminklo Šventajam Vladimirui, Naugardo ir Kijevo didžiajam kunigaikščiui (The statue of Saint Volodymyr, 79 Holland Park, London W11 3SW). 17:00 val. nuo paminklo Hollandparke vyks procesija link Rusijos Federacijos ambasados (6/7 Kensington Palace Gardens, London W8 4QP). Nuo 17:30 val. prie Rusijos Federacijos ambasados vyks taikus mitingas, išreiškiant  paramą Ukrainai ir pasmerkiant Rusijos agresiją. 

Renginiai, skirti pagerbti ukrainiečius ir išreikšti paramą Ukrainos kovai prieš agresorių taip pat vyks Mančesteryje, Birmingeme, Edinburge, Liverpulyje ir kituose Jungtinės Karalystės miestuose ir vietovėse. Detalią informaciją apie renginius rasite čia https://www.augb.co.uk/augb-events

Daugiau informacijos rasite Lietuvos ambasados Facebook paskyroje.

Raktažodžiai: UkrainaAnglijaLondonasNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai