Sausio 9, 2022
Anglijos bankas išleis knygą „Ar negalime tiesiog prispausdinti daugiau pinigų?“

Anglijos bankas paskelbė apie savo naujos knygos apie ekonomiką išleidimą pavadinimu „Ar negalime tiesiog prispausdinti daugiau pinigų?“ (Can't we just print more money?“).

Pasak Jungtinės Karalystės centrinio banko, knyga, rengiama bendradarbiaujant su „Cornerstone Press“, bus išleista šių metų gegužę.

Anglijos banko knygoje analizuojama dešimt klausimų – nuo „Kodėl visi mūsų drabužiai pagaminti Azijoje? iki „Kas yra pinigai?“, pateikiant unikalius realiosios ekonomikos veikimo pavyzdžius.

Knygos išleidimas yra JK centrinio banko didesnio masto darbo dalis, kuriuo siekiama pagerinti visuomenės supratimą apie ekonomiką ir Anglijos banko vaidmenį joje, teigiama pranešime.

Leidinio pardavimo pajamos bus skirtos tūkstančių jos egzempliorių įsigijimui mokyklų bibliotekoms ir centrinio banko  edukacinei programai remti.

Knygos autoriai yra ekonomistas Rupalas Patelis iš Anglijos banko finansinio stabilumo departamento ir Jackas Meaningas (Džekas Miningas), dirbantis centrinio banko vyriausiojo ekonomisto pareigose. Pratarmę parašė Anglijos banko vadovas Andrew Bailey (Endriu Beilis).

Redaktorius Svajūnas Laukineitis, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienosEkonomikaVerslas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai