Kovo 22, 2023
„Just Eat Takeaway“ Jungtinėje Karalystėje atleis 1,7 tūkst. darbuotojų

 

Nyderlandų maisto pristatymo platforma „Just Eat Takeaway“ antradienį paskelbė planus panaikinti daugiau nei 1,7 tūkst. darbo vietų Didžiojoje Britanijoje, mažindama išlaidas dėl didžiulių metinių nuostolių.

Pranešama, kad daugiausia bus atleista maisto išvežiotojų.

Bendrovės padalinys JK „pertvarko ir supaprastina pristatymo operacijas, siekdamas nuolatinio tikslo – efektyvumo didinimo“, sakoma pranešime, kurį įmonė atsiuntė naujienų agentūrai AFP.

„Just Eat Takeaway“ teigimu, jos padalinys JK nebesamdys etatinių maisto išvežiotojų, o vietoj to naudosis laisvai samdomų darbuotojų paslaugomis.

Bendrovė kiek anksčiau šį mėnesį atskleidė, kad su įsigijimais susiję nurašymai, slegianti ekonominė aplinka ir augančios palūkanų normos praėjusiais metais lėmė didžiulius nuostolius, siekusius apie 5,7 mlrd. eurų (6,1 mlrd. JAV dolerių).

 Amsterdame pagrindinę būstinę turinti įmonė buvo įkurta 2020 metais, kai Nyderlandų internetinė platforma „Takeaway.com“ įsigijo Didžiosios Britanijos „Just Eat“, o prasidėjus COVID-19 pandemijai, verslas suklestėjo.

Visgi atslūgus pandemijai, bendrovės paslaugų paklausa sumenko.

Grupė taip pat parduoda maisto užsakymo ir pristatymo platformą „Grubhub“ JAV, įsigytą 2020 metais už 7,3 mlrd. JAV dolerių, norėdama sutelkti dėmesį į Europos regioną.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai